Реконструкція приміщення Новоселівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з енергозберігаючим ефектом та переводом на тверде паливо

Анотація проекту

Головним принципом надання медичної допомоги є пріоритет первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), адже 75% людей звертаються саме в первинну ланку. ПМСД — невід’ємна частина національної системи охорони здоров’я, яка здійснює її головну функцію. Центр ПМСД – це лікувально-профілактичний заклад, який у своїй структурі має фельдшерські пункти, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з ліжками денного перебування, що забезпечують надання первинної лікарської та долікарської допомоги населенню.

          В зв’язку з постійним зростанням ціни на природні енергоносії та важливістю економії бюджетних коштів виникає необхідність шукати альтернативні види опалення, планувати скорочення витрат на опалення своїх приміщень протягом опалювального сезону. Одним з альтернативних видів палива в наш час є паливні пілети.

      Рівень викидів при опаленні пілетами в порівнянні з опаленням газом чи рідким паливом значно нижчий за встановлені граничні показники концентрації викидів, тому паливні гранули – вважаються екологічно чистим видом палива з низьким рівнем зольності.

Перелік заходів проекту

 1.  Створення робочої групи по реалізації проекту
 2. Укладання договору з підрядною організацією на проведення будівельних, монтажних робіт.
 3. Проведення робіт, використовуючи енергозберігаючі технології (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасаду, утеплення покрівлі, встановлення  твердопаливних котлів на пілетах).
 4. Облаштування вхідного майданчику (пандус)..
 5. Ознайомлення співробітників амбулаторій ЗПСМ, які знаходяться в сільській місцевості та прикріплене до амбулаторій ЗПСМ населення щодо необхідності проведення енергозберігаючих технологій.
 6. Введення будівлі в експлуатацію.
 7. Інформування ЗМІ про результати реалізації проекту.

Очікувані результати проекту

 • Забезпечено належний температурний режим роботи Новоселівської амбулаторії ЗПСМ КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району».
 • Покращилась якість надання медичної допомоги.
 • Дотримано санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму і створено комфортні умови перебування пацієнтів.
 • Створено оптимальні умови праці працівників.

Цільові групи проекту

   Прикріплене населення (с. Володимирівка, с. Калинівка, с. Кривошиївка, с. Куземівка, с-ще Новоселівське, с. Підкуйчанськ) до Новоселівської амбулаторії ЗПСМ КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району».

Обсяг коштів , необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування

Для реалізації даного проекту необхідно кошти на загальну суму – 307,951 тис. грн.

Частка коштів державного бюджету -277,156  тис. грн. – 90%,

з місцевого бюджету – 30,795 тис. грн. – 10%.

Фотозвіт про виконання проекту
14.09.2016 ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ'ЄКТУ нОВОСЕЛІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ
06.09.2016 Будівля Новоселівської амбулаторії загальної практики -сімейної медицини після проведення реконструкції

Затверджено розпорядженням КМУ від 30.07.2015 р. №824-Р «Про внесення змін  до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку, у тому числі, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої оргами Державної  казначейської служби станом на 01 січня 2015 року»

- «Реконструкція приміщення Новоселівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з енергозберігаючим ефектом та переводом на тверде паливо», об’єкт завершено: Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності №ЛГ 142160741168 від 14.03.2016 р.;