Реконструкція приміщення Мілуватської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з енергозберігаючим ефектом та переводом на тверде паливо

Анотація проекту

          Головним принципом надання медичної допомоги є пріоритет первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), адже 75% людей звертаються саме в первинну ланку. ПМСД — невід’ємна частина національної системи охорони здоров’я, яка здійснює її головну функцію. Центр ПМСД – це лікувально-профілактичний заклад, який у своїй структурі має фельдшерські пункти, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з ліжками денного перебування, що забезпечують надання первинної лікарської та долікарської допомоги населенню.

           В зв’язку з постійним зростанням ціни на природні енергоносії та важливістю економії бюджетних коштів виникає необхідність проводити заходи використовуючи енергозберігаючі технології щодо утеплення споруд.

Перелік заходів проекту

  1. Створення робочої групи по реалізації проекту.
  2. Укладання договору з підрядною організацією на проведення будівельних, монтажних робіт.
  3. Проведення робіт, використовуючи енергозберігаючі технології (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасаду, утеплення покрівлі, ремонт та утеплення підлоги).
  4. Ознайомлення співробітників амбулаторій ЗПСМ, які знаходяться в сільській місцевості та прикріплене до амбулаторій ЗПСМ населення щодо необхідності проведення енергозберігаючих технологій.
  5. Введення будівлі в експлуатацію.
  6. Інформування ЗМІ про результати реалізації проекту.

Очікувані результати проекту

  • Забезпечено належний температурний режим роботи Мілуватської амбулаторії ЗПСМ КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району».
  • Покращено якість надання медичної допомоги.
  • Дотримано санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму і створено комфортні умови перебування пацієнтів.
  • Створено оптимальні умови праці працівників.

Цільові групи проекту

    Прикріплене населення до Мілуватської амбулаторії ЗПСМ КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сватівського району».

Обсяг коштів , необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування

     Для реалізації даного проекту необхідно кошти на загальну суму – 555,390 тис.  грн

Частка фінансування з Державного бюджету  - 499,851 тис.  грн – 90%; співфінансування з місцевого бюджету – 55,539 тис. грн – 10%.

Фотозвіт про виконання проекту
14.09.2016 Декларація про готовність об'єкту до експлуатації Мілуватської амбулаторії ЗПСМ
06.09.2016 Будівля Мілуватської амбулаторії загальної практи-сімейної медицини після проведення реконструкції

Затверджено розпорядженням КМУ від 30.07.2015  № 824-р "Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку , що можуть реалізовуватися у 2015 році  за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку, у т.ч., що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Днржавної казначейської служби станом на 01 січня 2015 року"

 «Реконструкція приміщення Мілуватської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини з енергозберігаючим ефектом», об’єкт завершено: Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності №ЛГ 143160741184 від 14.03.2016 р