Реконструкція Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 4 Старобільської райради на кв. Ватутіна, 53 "а", м. Старобільськ, Луганської області

Анотація проекту

■   назва проекту: «Реконструкція Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 4 Старобільської райради на кв.Ватутіна, 53 «а» м. Старобільськ, Луганської області »

■   актуальність     проекту:     реалізація державної політики у сфері освіти та вирішення проблеми забезпечення санітарно-гігієнічних умов організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі, оптимізація споживання енергоресурсів, поліпшення умов навчання та виховання дітей, забезпечення здоров’язберігаючого життєвого середовища.

Старобільська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. № 4 Старобільської районної ради Луганської області – найбільший в районі за площею освітній заклад – 5097 м2 з прилеглою територією в 2,24 га. Проектна потужність школи – 800 учнівських місць. Реалізація проекту вирішить проблему енергозаощадження, збереження здоров’я дітей, забезпечення санітарно-гігієнічних норм навчально-виховного процесу

 • основна проблема проекту – зменшення обсягів споживання енергоносіїв за умови  дотримання необхідного  температурного режиму в приміщеннях школи (їдальні, спортзалі, навчальних кабінетах та майстернях)
 • соціально-економічна спрямованість та реальна можливість виконання проекту.

         У приміщеннях школи протягом навчального року навчаються 365 учнів. Забезпечують процес навчання 52 чоловіки педагогічного та адміністративно- господарського персоналу. Кожен рік у жовтні місяці  на базі школи для 100 педагогів проводяться двотижневі обласні курси підвищення кваліфікації. На базі навчального закладу у зимні місяці проводяться районні та обласні етапи учнівських олімпіад з базових дисциплин. У приміщеннях харчоблока розташован комбінат шкільного харчування, який забезпечує гарячими сніданками 2156 учнів та гарячими обідами 200 учнів.

        Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 4 є базовим закладом для забезпечення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання для всього північного крила Луганської області. На її території проводяться як пробне, так і саме зовнішнє оцінювання. При цьому протягом 6-9 сесій використовуються кожен раз 24 аудиторії, в яких проходять ЗНО до 360 учнів одночасно. Заклад також є базовим для проведення інструктивно-методичних нарад, семінарів, відкритих уроків тощо.

          Оскільки цей заклад забезпечує виконання багатьох завдань, покладених на сферу освіти, у тому числі загальнодержавного рівня, він повинен відповідати всім діючим санітарним нормам та надавати можливість всім учасникам навчального процесу у повній мірі реалізовувати свої здібності та виконувати свої обовязки.

■   перелік заходів проекту:

 1. Проведення процедури конкурсних торгів, укладання угоди.
 2. Реконструкція приміщень,даху та  центрального майдану школи:
 • заміна віконних блоків;
 • заміна дверних блоків;
 • модернізація освітлення та підлогового покриття майстерень;
 • реконструкція ливневідвідної системи даху шкільної будівлі;
 • заміна покриття центрального майдану закладу.

Обсяг витрат для реалізації проекту – 3800,0 тис. грн., в тому числі:

 • кошти  Державного фонду регіонального розвитку – 3420,0  тис. грн.;
 • кошти місцевого бюджету – 380,0 тис. грн.

 

очікувані результати проекту

 1. Оптимізація використання енергоресурсів.
 2. Поліпшення умов для харчування учнів, занять спортом та спортивно-масових заходів школи.
 3. Залучення більш широкого кола школярів та молоді до участі в заходах

спортивного спрямування.

4. Створення атмосфери спільноти й родинності в громаді.

5.  Підвищення ефективності використання матеріальної бази з метою
формування життєвих компетентностей учнів у процесі навчання та
виховання, створення сприятливих умов для розвитку й виховання особистості
школяра з високою культурою здоров'я, здатної формувати свій життєвий
досвід на основі моральних цінностей українського народу та людства в
цілому.

 • цільові групи проекту: учні школи,  члени громади.

 

Фотозвіт про виконання проекту
07.05.2015

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами).