Реконструкція південної трибуни Старобільської районної комунальної установи фізкультурно-спортивного комплексу « Колос» Старобільської районної ради

Анотація проекту

Місто Старобільськ засновано із слободи, під назвою Старо Біла і відноситься до 1686 року, коли на березі Айдару поселились вихідці із Гетьманьщини. Місто розташоване переважно на лівому березі річки Айдар у яку впадає права притока Біла. Кожен народ, який проживав в Донецьких степах, вписав у книгу історії свою сторінку. Шкода лише, що багато рядків у цьому літописі стерто часом. Сьогодні  в Старобільську відбувається розвиток багатьох галузей економіки. На території міста знаходяться соціально-культурні та спортивні об’єкти, а саме: комунальна установа фізкультурно-спортивний комплекс «Колос». 

Одним з соціально-значущих об’єктів Старобільського району, який потребує всебічної підтримки з боку держави, місцевого самоврядування, громадськості є фізкультурно-спортивний комплекс «Колос». Стадіон фізкультурно-спортивного комплексу «Колос» - є головною спортивною ареною Старобільського району. За рейтинговими показниками розвитку фізичної культури і спорту, станом утримання і використання спортивних споруд Старобільська районна комунальна установа ФСК «Колос»  вже декілька років займає провідні позиції серед міст і районів Луганської області. Наше місто знають, як спортивне не тільки в області, а за її межами.

Протягом року на комплексі проводяться спортивні змагання районного, обласного та республіканських рівнів. Проводяться заняття з учнями загальноосвітніх шкіл, з юніорами ДЮСШ, з студентами учбових закладів І-ІV рівня акредитації, також проводяться заняття груп здоров’я, до складу яких входять жителі міста Старобільська та Старобільського району. У приміщеннях ФСК «Колос» працюють тренажерний зал, секція важкої атлетики, гирьового спорту, армреслінгу, функціонує реабілітаційний комплекс. А в теплий період року функціонує лише один майданчик на повітрі для занять різними видами спорту. Найбільш масові спортивні заходи – районні сільські спортивні ігри, спартакіади Луганської області серед державних службовців  та депутатів обласних, районних, міських, селищних, сільських рад.   

На стадіоні проводяться матчі чемпіонату з футболу Луганської області та Старобільського району, змагання юних спортсменів на приз «Шкіряний м’яч».    Регулярно організовуються спортивно-масові заходи, присвячені Дню Перемоги, Дню незалежності України, Дню Конституції та іншим державним святам.

Комунальною установою спільно зі структурними підрозділами райдержадміністрації та районної ради відпрацьована система організаційних заходів, що передбачають проведення спортивних змагань. Значна робота проводиться по зміцненню матеріально-технічної бази по облаштуванню території фізкультурно-спортивного комплексу, але комплекс потребує удосконалення і реконструкції її матеріально-технічної бази. Щорічно для покращення стану спортивних споруд ФСК «Колос» у літній період проводяться поточні ремонти приміщень, спортивних майданчиків. Південна трибуна є одною з основних споруд стадіону, ремонт якої є економічно недоцільним з причини аварійного стану.

 

Фотозвіт про виконання проекту
28.09.2016 Реконструкція стадіону "Колос"
13.09.2016 Звіт по реконструкції південної трибуни спортивної споруди СРКУ ФСК

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами). Кошти було виділено в сумі 733, 986 тис. грн. Проект реалізовано на 30% та призупинено, у звязку з тим, що настала зима. Кошти в сумі 569,987 тис.грн. повернуто до Державного бюджету. На даний момент ведеться реконструкція південної трибуни спортивної споруди СРКУ ФСК "Колос". Кошти на реконструкцію виділено з місцевого бюджету у сумі 569,988 тис.грн. згідно Рішення сесії Старобільської районної ради № 11/11 від 25.08.2016 року.