Реконструкція Старобільської дитячої школи мистецтв, корпус 1 по вул. Пролетарська, 12 м. Старобільськ, Луганської області. (коригування проекту)

Анотація проекту

 Дуже актуальним на даний час стає питання ефективного використання природного газу, що є суттєвим для сталого розвитку нашої держави та відповідає енергетичній стратегії Уряду України. Але ситуація, яка склалась в Старобільській районній бібліотеці для дітей  суперечить стратегії Уряду України щодо використання енергоресурсів. На даний час будівля бібліотеки потребує реконструкції і здійснення енергозберігаючих заходів задля скорочення споживання природного газу та витрат бюджетних коштів на опалення. 

У рамках впровадження проекту планується демонтувати існуючу систему опалення (6 камінів з приладами УГОП-16), та змонтувати в будівлі бібліотеки систему опалення із поліпропіленових труб, а в якості обігріваючих приборів встановити стальні радіатори «Корадо» і кожний радіатор обладнати терморегулятором «Danfoss», всю систему підключити до теплопроводу міні-котельної ЗОШ №3, яка розташована на відстані 100 метрів від будівлі бібліотеки. Радіаторний терморегулятор «Danfoss» складається з двох частин – термостатичного елементу і клапана. Основне завдання радіаторного терморегулятора автоматично підтримувати задану температуру в приміщенні. Встановлений на трубу опалювального приладу, терморегулятор змінює кількість теплоносія, що проходить через нього, і тим самим зменшує або збільшує кількість тепла, що віддається приладом в приміщення.

Окрім цього, у рамках реалізації проекту планується замінити покрівлю на площі 449 кв.м. з хвилястих азбестоцементних листів на металочерепицю «Монтерей».

 На сьогодні місцевий бюджет без допомоги інших джерел співфінансування не в змозі забезпечити реконструкцію будівлі бібліотеки і цим створити належні умови функціонування закладу культури.

Вирішення цієї проблеми – це досить складний та тривалий процес, що  передбачає ряд організаційно-правових та технічних заходів. Однак лише організаційними заходами ці проблеми  не вирішуються, адже основний потенціал розв’язання їх мають технічні засоби, які  потребують значних фінансових вкладень. На підставі вищевикладеного і виникла ідея щодо складання цього проекту.

  Обсяг витрат для реалізації проекту – 750,0 тис. грн., в тому числі:

  • кошти  з Державного фонду регіонального розвитку – 675,0тис. грн.;
  • показники співфінансування – 75,0 тис. грн.

 

Фотозвіт про виконання проекту
07.10.2015 Реконструкція Старобільської дитячої школи мистецтв, корпус 1 по вул. Пролетарська, 12 м. Старобільськ,Луганської області (коригування проекту)

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами).