Покрівля учбового корпусуінв.№1030002 Комунального закладу Роздольська Загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів Михайлівської районної ради Запорізької області. Реконструкція з утепленням

Анотація проекту
КЗ «Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» знаходиться у центрі  Роздольської сільської ради – селі Роздол.  В сільській раді налічується 9 сіл, які розташовані на відстані до 10 км від центру сільської ради. Загальна кількість населення складає 1,5 тис. чол. У КЗ «Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» навчається 135 дітей та працює 32 особи.  Близько 70 учнів підвозиться до школи шкільним автобусом. Протяжність автобусного маршруту складає 30 км. Землі  сільської ради обробляються фермерськими господарствами на яких працюють не лише мешканці ради, а залучаться працівники із інших територій. Населення повністю має можливість працевлаштуватись, тому в раді значна кількість молодих сімей, молоді та дітей.


Будівлю комунального закладу «Роздольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Михайлівської районної ради Запорізької області побудовано у 1967 році. Ремонт покрівлі  не здійснювався з початку її введення в експлуатацію, тому покрівля має значно зношений стан, протікає та потребує термінового ремонту і утеплення. Крім того, зношений стан покрівлі негативно впливає на температурний режим та спричиняє значні енерговитрати. У зв’язку із цим, умови для навчання та умови праці є незадовільними. 

Фотозвіт про виконання проекту
12.01.2016 Проект реалізовано (декларація про готовність до експлуатації від 15.02.2016 № 143160421576)