Реконструкція залу Коломийчанського сільського клубу за адресою: вул. Польова, 39, с. Коломийчиха, Сватівського району, Луганської області

Анотація проекту

В процесі розвитку сільських територіальних громад важливим є вирішення проблеми соціально – культурних осередків, подальша доля шкіл, дошкільних навчальних закладів, медичних установ, клубів та бібліотек. Політика розвитку сільських територій направлена на створення комфортних умов для проживання і роботи мешканців села.

На сьогоднішній день є будівля сільського клубу, але вона не використовується за призначенням. Якщо провести реконструкцію приміщення, проект сприятиме покращенню умов життєдіяльності, фізичного розвитку, оздоровлення дітей і молоді, відвідувачів в приміщені Коломийчиського сільського клубу, що дасть змогу ефективно використовувати кошти сільського бюджету на енергоносії та забезпечити активний фізичний розвиток територіальної громади.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016 Фото зали після реконструкції
06.09.2016 Фото зали після реконструкції

Затверджено розпорядженням КМУ № 766 від 17.07.2015 "Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"