Реконструкція сільського будинку культури селища Новоселівське Куземівської сільської ради

Анотація проекту

Важливим моментом в процесі розвитку сільських територіальних  громад є вирішення проблеми соціально – культурних осередків, тобто подальша доля шкіл, дошкільних навчальних закладів, медичних установ, клубів та бібліотек. Неможливо недооцінювати кожний з даних напрямків роботи в сільській  місцевості, адже позбавивши жителів громади  в наданні якісних освітніх, медичних,оздоровчих та культурних послуг – означає позбавити село життєвої перспективи, а залишити в такому варіанті як є – наразити на подальше безгрошів’я та прозябання. Сьогодні державна політика розвитку сільських територій направлена на створення комфортних умов для проживання і роботи мешканців українського села

 Даний проект направлений на створення умов  життєдіяльності  в приміщені сільського  будинку культури с-ща Новоселівське , що дасть змогу ефективно використовувати кошти сільського бюджету,враховуючи підвищення цін і дорожнечу на енергоносії, поліпшення зовнішнього стану будівлі та забезпечення активного всебічного   розвитку  мешканців територіальної громади.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016 Фото після ремонту
06.09.2016 Фото після ремонту

Затверджено розпорядженням  КМУ № 766 від 17.07.2015 «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку». Проект успішно реалізовано. Введений в експлуатацію 26.12.2015. Декларація про завершення робіт отримана, вилучена в ході обшуків СБУ, номер та дата невідомі.