Харчоблок обласної клінічної лікарні в м. Запоріжжя, Оріхівське шоссе, 10 - реконструкція (перша черга)

Анотація проекту

Запорізька обласна клінічна лікарня – провідний лікувально-профілактичний заклад в Запорізькому регіоні, який надає висококваліфіковану стаціонарну та консультативну допомогу населенню не лише Запорізької області, але й інших областей України.

Будівля харчоблоку, який обслуговує 800 пацієнтів обласної клінічної лікарні та 70 пацієнтів обласного ендокринологічного диспансеру, тривалий час перебуває в аварійному стані. Інженерні мережі, як і сама будівля, харчоблоку прийшли в занепад. Незважаючи на косметичні ремонти на сьогоднішній день приміщення не тільки не відповідає санітарним нормам, вимогам охорони праці та технічної безпеки, а й становить загрозу для життя робітників.

         Для приведення у належний технічний стан будівлі харчоблоку, та забезпечення його функціональної роботи з подачі їжі хворим по підземному переходу в головний корпус, необхідно виконати термінову заміну електричних, вентиляційних мереж та реконструкцію приміщення харчоблоку із заміною технологічного обладнання.

Реалізація інвестиційного проекту сприятиме поліпшенню  матеріально-технічної бази обласної клінічної лікарні та умов перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні, а також забезпечення хворих, які знаходяться на лікуванні загальним, дієтичним, раціональним харчуванням. (всього 2470 осіб).


 

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016 Проект реалізується (рішення обласної ради від 31.03.2016 № 23 зі змінами та доповненнями)

У 2016 році на реконструкцію харчоблоку обласної клінічної лікарні в м. Запоріжжя виділені кошти обласного бюджету в розмірі 320,2 тис. грн