Будівництво (буріння) розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачання за адресою: комплекс гідротехнічних споруд № 1 Вербівська сільська рада Пологівський район Запорізька область

Анотація проекту

Село Вербове, як і всі села України, має свою історію, свої надбання і  перспективи.

Але наше село, в якому проживає 1001  жителя  (з них - 548 громадян працездатного віку, дітей дошкільного та шкільного віку - 203), відрізняється від інших своєю активністю та наполегливістю.

         Так, за останні 5 років на території села Вербове, завдяки згуртованості  сільської громади села та місцевої агрофірми, за участю органу місцевого самоврядування, інфраструктура села почала розвиватися:

- село газифіковано, про що мріяли багато років; після капітального ремонту введений в експлуатацію сільський будинок  культури, який тривалий час не працював;  покращилися умови перебування дітей у ясла-садку «Росинка»: прокладена каналізація, в приміщення заведена вода, замінені вікна на енергозберігаючі, улаштовано ганок, збудована літня площадка для занять на свіжому повітрі;  проведено освітлення сільських вулиць; в центрі села улаштована сучасна пішохідна доріжка, встановлений паркан, клумба, лавки для відпочинку.

На сьогодні найголовнішою проблемою  територіальної громади є відсутність господарсько-питної  води.

На даний  час джерелом  господарсько-питного забезпечення населення  є криниці  та  артезіанська свердловина.  Проте рівень води у криницях  за останній час значно знизився, а подекуди вода зовсім зникла. А діюча артезіанська свердловина та  водопровідна мережа, яка знаходиться  в  комунальній  власності  сільської  ради,  майже вийшла з ладу (свердловина має аварійний стан, глибина згідно паспорту - 67 м, але після останніх ремонтних робіт працює на глибині лише 59 м., зруйновано верхній фільтр).    В літній період  вода подається погодинно, води не  відповідає санітарним нормам «Питна вода» а  часті  ремонти  свердловини,  несуть нестабільність у водопостачанні.  

Тому виконкомом сільської  ради з метою розвитку житлово-комунального господарства, зростання рівня  життєдіяльності та добробуту населення села Вербове було   розроблено  Проект «Будівництво (буріння) розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачання за адресою: комплекс гідротехнічних споруд № 1 Вербівська сільська рада Пологівський район Запорізька область»  . 

Будівництво (буріння) нової артсвердловини   задовольнить  потреби  жителів  села у господарсько-питній воді,  як  для споживання  так і використання для потреб селянського господарства. Покращить соціально-побутові  умови шляхом надання якісних комунальних послуг по   забезпеченню жителів села  водою.

Фотозвіт про виконання проекту
12.01.2016 Проект реалізовано (декларація про готовність до експлуатації від 09.12.2015 № ЗП 143153330152)

Проект реалізовано (декларація про готовність до експлуатації від 09.12.2015 № ЗП 143153330152)