Реконструкція проїжджої частини вул. Сметаніна в м.Сєвєродонецьку

Анотація проекту

Актуальність проекту визначена усвідомленим ставленням до соціальної та економічної значимості проблеми – в першу чергу, забезпечення безаварійного руху по вул. Сметаніна, де знаходяться медико-санітарні установи м. Сєвєродонецька та області, а також забезпечення населення надійним, безперешкодним транспортним рухом між житловими районами та промисловою зоною.

Основною проблемою залишається незадовільний стан вулиці Сметаніна та її звуженість, в період найбільшого навантаження руху часто організуються транспортні затори, виникає небезпека для мешканців міста при переходах вулиці біля зупинок.

Значимість проекту.

Реконструкція проїжджої частини вул. Сметаніна збільшить пропускну здатність дороги та зменшить транспортне навантаження на вул. Енергетиків.

Покращиться доступ населенню та медичним працівникам до медичних закладів, розташованих в цьому районі і звичайно покращить безпеку пересування для незахищених верств населення, особливо в місцях зупинок транспорту.

Фотозвіт про виконання проекту
01.06.2015

На реалізацію даного проекту виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку відповідно до розпорядження КМУ від 17.07.2015 № 766-р (зі змінами) , зазначений проект не реалізований у повному обсязі у зв'язку з закінченням бюджетного року. Завершення проекту заплановано у 2016 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (розпорядження КМУ від 08.07.2016 № 432-р).

ДодаткиДокументи реконструкції проїжджої частини вул. Сметаніна у м.Сєвєродонецьку