Придбання пожежного автомобіля для Недогарківської та прилеглих територіальних громад Кременчуцького району Полтавської області

Анотація проекту

         Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації - проведення комплексу заходів, що включає аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи, які здійснюються у разі виникнення надзвичайної ситуації і спрямовані на припинення дії небезпечних факторів, рятування життя та збереження здоров’я людей, а також на локалізацію зони надзвичайної ситуації - це і є складовою   частиною   забезпечення    реалізації     прав   громадян   на   захист життя, здоров’я і майна. Статтею 3 Конституції України передбачено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, статтею 2  Кодексу цивільного захисту України передбачено забезпечення рятування життя, майна та збереження здоров’я людей.

          Основними заходами  проекту «Придбання  пожежного автомобіля для Недогарківської  сільської об’єднаної територіальної громади Кременчуцького  району Полтавської області» є  заходи  з  придбання одного пожежного автомобіля АЦ 8-40 на шасі КрАЗ – 5401Н2.

          Реалізація  проекту «Придбання пожежного автомобіля для Недогарківської  сільської об’єднаної територіальної громади» дасть можливість забезпечити  захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна Недогарківської  сільської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій, ефективного реагування на них.

           Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту становить 2698,620 тис.грн., в тому числі  2428,758  тис. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку,  269,862  тис. грн. – кошти місцевого бюджету.