Капітальний ремонт будівлі ДНЗ опорного навчального закладу Березівської сільської ради за адресою: вул. Спортивна, 47б, с.Береза, Глухівський район, Сумська область

Анотація проекту

Назва проекту. " Капітальний ремонт будівлі ДНЗ опорного навчального закладу Березівської сільської ради за адресою: вул. Спортивна, 47б, с. Береза, Глухівський район, Сумська область "

Актуальність проекту.

Реалізація проєкту здійснюється на території с. Береза, центральної садиби Березівської ОТГ, яке розташоване за 7 км від районного центру. Це перспективне, гарного естетичного вигляду село, що знаходиться  в екологічно-чистій зоні, має достатню соціальну інфраструктуру.

В селі Береза функціонує опорна школа на базі КЗ «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка». На сьогодні в дошкільному навчальному закладі виховується  36 дітей віком від 2,5 до 6 років, 8 вихованців підвозяться із сусіднього села Іващенкове. Взагалі в селі проживає 49 дітей  віком від 2 до 6 років та 17 дітей до 2 років. Проєктна потужність існуючого закладу становить 16 місць (1 група), тоді як фактично працює 2 групи по 18 вихованців. Таким чином дошкільний заклад  перевантажений вже четвертий рік поспіль. Збільшити площу дошкільного закладу за рахунок приміщень школи немає можливості, так як збільшився контингент учнів з урахуванням підвезенння із інших сіл. Тому перед сільською громадою постала проблема створення належних умов для надання якісної дошкільної освіти дітей у ДНЗ.

Враховуючи всі фактори, було прийняте рішення провести капітальний ремонт будівлі, що знаходиться на балансі опорного закладу. У зв’язку з реорганізацією школи в НВК, на базі якої було відкрито групу дошкільної освіти, одноповерхова будівля колишнього дитячого садка тривалий час не використовувалася. І на сьогоднішній день має незадовільний стан та не відповідає вимогам Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (наказ МОЗ від 24.03.2016 № 234, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 року за № 563/28693).

Проєктом передбачається виконання заходів для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення згідно з будівельними нормами.

Перелік заходів проекту.

Для реалізації проєкту передбачається:

- проведення процедури закупівель (визначення виконавця робіт);

- укладання договорів з виконавцем робіт, організаціями, що здійснюватимуть технічний та авторський нагляд;

- виконання робіт по капітальному ремонту будівлі;

- введення будівлі в експлуатацію;

- проведення інформаційних заходів (розміщення інформації про реалізацію проекту у ЗМІ).

Очікувані результати проекту.

Реалізація проєкту забезпечить якісну та доступну дошкільну освіту на території Березівської сільської ради, створить умови для повноцінного розвитку, виховання та навчання 56-ти дітей на рівні первинної ланки загальноосвітньої державної системи освіти; дасть можливість створити нові робочі місця (3 шт. од.) для жителів територіальної громади, зменшить соціальну напруженість в громаді.

Цільові групи проекту.  

Діти дошкільного віку; колектив працівників дитячого садка; батьки, діти яких будуть навчатися та виховуватися у дошкільному закладі.

Обсяг коштів, необхідний для його фінансування та джерела фінансування.

Загальна вартість проєкту становить 6305,344 тис. грн., з них кошти Державного фонду регіонального розвитку – 5674,0 тис грн., кошти Березівської сільської ради – 631,344 тис. грн.

Організації-партнери, співвиконавці проекту.

Березівська сільська рада, комунальний заклад Березівської сільської ради "Березівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад "Веселка".

Фотозвіт про виконання проекту
14.02.2020 Візуалізація проекту (фото з ескізного проекту)
14.02.2020 Фотозвіт про стан об'єкта до реалізації проекту
ДодаткиЕкпертний звіт
Зведений кошторис
Рішення про затвердження проєкту