Капітальний ремонт покриття проїзної частини дороги та тротуару по вул.Юності від житлового будинку № 1 у напрямку до житлового будинку по проспекту Дніпровський № 25 в м. Українка Обухівського району Київської області

Анотація проекту

На вулиці Юності в м.Українка знаходяться найбільш важливі об'єкти міста - садочки, школи, професійний ліцей, медучилище, ринок, автостанція, пожежна частина, відділення поліції, житлові будинки. Відповідно, ця дорога несе найбільше навантаження. На даний час знаходиться в незадовільному стані та потребує капітального ремонту. В осінньо-зимовий період випадання опадів проїзд по вулиці ускладнений та аварійно небезпечний. Тому виникла необхідність капітального ремонту цієї ділянки дороги.

Проїзна частина проїду по вул.Юності має різну ширину, що коливається від 7,50 м в самому вужчому місці, до 15 м в межах існуючого ринку. Існуюче покриття проїзду – дорожній цементобетон, товщиною шару біля 20 см, перекритий верхнім шаром асфальтобетону товщиною біля 5 см. Існуюче покриття знаходиться в незадовільному стані, руйнування та деформація покриття досягають 40% від загальної площі.