Реконструкція будівлі садочку-початкової школи за адресою: вул. Юності, 3 в м. Українка Обухівського району Київської області

Анотація проекту

На сьогодні в місті Українка Обухівського району Київської області у черзі до комунальних дошкільних навчальних закладів міста перебуває 720 дітей віком від 2 до 5 років. Впродовж останніх років місто розбудовується, що, в свою чергу, призводить до збільшення чисельності його мешканців, особливо молодих сімей з дітьми. Крім того, місто прийняло велику кількість внутрішньо-переміщених осіб, в тому числі і дітей дошкільного віку.

Зараз будівля садочку частково використувається для розміщення молодших класів школи. Цього року планується введення в експлуатацію добудови до школи для учнів початкових класів, що вивільнить зайняті приміщення повнястю під дитячий садок. Але будівля потребує реконструкції.

Реалізація проекту «Реконструкція будівлі дитячого садочку – початкової школи за адресою: вул. Юності, 3 в м. Українка Обухівського району Київської області» обумовлена необхідністю організації навчально-виховної роботи для дітей дошкільного віку у м. Українка. Реалізація цього проекту забезпечить наявність 165 місць для дітей дошкільного віку у будівлі сучасного дитячого садочку.