Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Кооперативна (від пров. Незалежності до вул. Кошового) в смт Згурівка Згурівського району Київської області

Анотація проекту

Проект спрямований на проведення капітального ремонту дорожнього покриття частини вулиці Кооперативна (від пров. Незалежності до вул. Кошового) в смт Згурівка Згурівського району Київської області загальною протяжністю 0,237 км, шляхом поновлення службових якостей елементів дороги. Це дасть змогу забезпечити їх надійність та довговічність, створити безпечні умови руху автотранспорту та пішоходів.

Існуюче дорожнє покриття вулиці Кооперативна в селищі Згурівка  – асфальтобетонне. В деяких місцях покриття зруйноване до основи з глибокими вибоїнами. Поверхня дороги піддавалась інтенсивній дії транспортних потоків та атмосферних опадів, що й спричинило суттєве руйнування проїзної частини вулиці. Існуюча дорога за останні роки не ремонтувалась.  

Дорожнє покриття частини вулиці Кооперативна (від пров Незалежності до вул. Кошового) в смт Згурівка є непридатним для подальшої експлуатації, тому необхідно виконати капітальний ремонт з улаштуванням асфальтобетонного покриття для поліпшення транспортно-експлуатаційних характеристик дороги згідно до вимог діючих нормативних документів: ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів».

Цільова група населення складає: прямо5 774 осіб (населення Згурівської селищної ради)

Головна проблема проекту  - недостатній технічний рівень стану покриття проїзної частини дороги по вул. Кооперативна в селищі Згурівка Київської області.

Очікувані результати проекту – це якісне відремонтоване дорожнє покриття по вулиці Кооперативна в смт Згурівка Київської області.

Джерелами фінансування є місцевий бюджет (10%)  та ДФРР (90%).