Реконструкція будівлі пральні літ. «С» в патологоанатомічне відділення та будівлі котельні літ. «Т» в пральню міської лікарні по вул. Московській, 1 в м. Білгороді - Дністровському Одеської області.

Анотація проекту

Анотація проекту

 

Назва проекту: «Реконструкція будівлі пральні літ. «С» в патологоанатомічне відділення та будівлі котельні літ. «Т» в пральню міської лікарні по вул. Московській, 1 у м. Білгороді-Дністровському Одеської області».

    

  Робочий проект «Реконструкція будівлі пральні літ. «С» в патологоанатомічне відділення та будівлі котельні літ. «Т» в пральню міської лікарні по вул. Московській, 1 у м. Білгороді-Дністровському Одеської області» розроблено у 2016 році. Виконано державну експертизу проекту та затверджено проект рішенням виконкому міської ради у сумі загальної кошторисної вартості  4348,517 тис. гривень. Площа забудови – 841,9 м².

  Реконструкція будівлі пральні літ. «С» в патологоанатомічне відділення та будівлі котельні літ. «Т» в пральню міської лікарні не розпочато. у зв’язку з відсутністю фінансування.

  Вартість залишку ремонту в зв’язку з інфляцією та подорожчанням будівництва у відповідності з розрахунком складе 13680 тис. гривень станом на 01.10.2019 року.

   Після прийняття рішення про фінансування об’єкту у 2020 році, кошторисна частина проектної документації буде відкоригована та перезатверджена.