Реконструкція будівлі корпус №1 з підвалом (літ. А-2, ПД) під центр паліативної допомоги за адресою: м. Черкаси, вул. Мечнікова, 25

Анотація проекту

У рамках інвестиційного проекту «Реконструкція будівлі корпус №1 з підвалом (літ. А-2, ПД) під центр паліативної допомоги за адресою: м. Черкаси, вул. Мечникова, 25», що буде реалізований за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2020 році в Черкаській області, планується провести реконструкцію корпусу Центру паліативної допомоги за адресою вул. Мечникова, 25, у м. Черкаси.

Актуальність проекту обумовлена тим, що одним з головних пріоритетів держави є реформування охорони здоров'я. В першу чергу це стосується  впровадження міжнародних тенденцій модернізації системи медичних закладів. Відсутність умов для комфортного перебування пацієнтів в приміщеннях  медичних закладів  (зношеність основних конструкцій та відсутність теплозахисних характеристик будівель), застаріле медичне обладнання, яке не відповідає сучасним вимогам надання якісних медичних послуг, робить систему охорони здоров'я вкрай неефективною. Створення комфорту та затишку в лікувальному закладі – запорука найшвидшого одужання хворих.

Реалізація інвестиційного проекту спричинена необхідністю у забезпеченні покращення надання послуг для населення в галузі паліативної допомоги та підвищення її доступності, покращення якості догляду та лікування, ефективності витрат бюджетних коштів на енергоносії.