«Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський,28 м. Нова Каховка Херсонської області»

Анотація проекту

Об’єкт:  «Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський,28 м. Нова Каховка Херсонської області».

   Проблематика на основі якої виникла необхідність реалізація цього проекту  у зв’язку з тим, що наявні спеціалізовані спортивні споруди не відповідають сучасним вимогам та кількість їх не задовольняє існуючу потреб мешканців міста різних вікових категорій.

Більшість футбольних полів та майданчиків для занять вихованців 2-х міських дитячо-юнацьких шкіл та мешканців міста, збудовані більш ніж 30-40 років потому. Понад  200 вихованців  двох дитячо-юнацьких шкіл, клуб «Таврія» та професійний футбольний клуб «Енергія»,  більше ніж 400 аматорів футболу, міні - футболу у теперішній час проводять тренування на двох футбольних полях із трав’яним газоном.

Період тренувань та змагань значно перевищує регламентований час експлуатації футбольних полів з трав’яним газоном і не дозволяє виконувати тренувальний процес у повному обсязі.

У місті розвивається професійний футбольний клуб «Енергія», який має більш ніж шістдесятип'ятирічну історію, великі футбольні традиції. З 2009 року ФК «Енергія» приймає участь у змаганнях з  першості Херсонської області та Чемпіонаті України з футболу серед команд професійної футбольної ліги.

На футбольних полях щорічно проводяться змагання першості з футболу Херсонської області, молодіжних ігор Херсонської області, тури та фінал Всеукраїнських ігор «Шкіряний м’яч», ігри обласних спартакіад  та багато інших змагань  та заходів.

5 років поспіль місто проводить дитячий всеукраїнський турнір, з  футболу, присвячений пам’яті Чумакова Ю.О. Участь у змаганнях приймають більше ніж 12 професійних  дитячих футбольних команд. Фінал всеукраїнських ігор «Шкіряного м’яча» та чемпіонат України серед команд 2 ліги.   проводиться в місті.  

          Виконання капітального ремонту   з улаштуванням футбольного поля із штучним покриттям  розміром 110,0 х 72,0 м. дозволить      забезпечити проведення учбово-тренувальних занять вихованців дитячо-юнацьких шкіл міста, проведення заходів місцевого, обласного значення на сучасному технічному рівні.

Соціальним аспектом вирішення проблеми є створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом.

         Проект відповідає пріоритетним напрямам розвитку  регіонів, цілям та завданням Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, напрямку  А.2.4. Рухова активність -  здоровий спосіб життя - здорова нація.

           Результати  впровадження проекту спрямовані на вирішення проблеми усіх верств населення не лише об’єднаної  Новокаховської територіальної громади а і Херсонської області та півдня України.

Загальна кошторисна вартість проекту  у відповідності з вимогами ДСТУ та оплаченими витратами за розроблення проектно -  кошторисної документації та отримання позитивного експертного висновку становить   14 143,9  тис. грн.  Термін реалізації проекту   - 4 місяці. 

  Додатки