Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (відновлення) тролейбусного маршруту №5 в м. Слов’янськ Донецької області", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв

Анотація проекту
Проект Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (відновлення) тролейбусного маршруту №5 в м. Слов’янськ Донецької області", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.
У результаті бойових дій, які продовжуються по сьогоднішній день, у місті Слов’янськ зареєстровано більше 30 тис. внутрішньо переміщених осіб.
Проектом, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів (зокрема коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), запропоновано провести відновлення тролейбусного маршруту № 5 в м .Слов’янськ Донецької області. Таке запровадження системного підходу до вирішення завдань на місцевому рівні передбачає втілення відносних інновацій: організаційної – запровадження науково-обґрунтованого комплексного підходу до прийняття управлінських рішень щодо реалізації проектів інфраструктурного забезпечення; технологічної – застосування сучасних технологій і інноваційних матеріалів з наданням переваги вітчизняним виробникам.
Фотозвіт про виконання проекту
31.05.2016 Капітальний ремонт (відновлення) тролейбусного маршруту №5 в м. Слов'янськ, Донецької області

Роботи виконані в повному обсязі.