Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (модернізація) комунального гуртожитку для розміщення внутрішньо переміщених осіб у м. Слов’янську, вул. Кільцева,2а», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямован

Анотація проекту
Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (модернізація) комунального гуртожитку для розміщення ВПО у м. Слов’янську, вул. Кільцева,2а», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб. У місті Слов’янськ Донецької області на сьогодні офіційно зареєстровано більше 32 тисяч вимушених внутрішніх переселенців з інших населених пунктів Луганської та Донецької області. Ці люди перебувають у складному становищі, більшість з них не мають постійної роботи та можливості сплачувати за орендоване житло, деякі родини змушені проживати у приміщеннях, не пристосованих для перебування людей в осінньо-зимовий період. Також - це переселенці, житло яких повністю зруйновано і не підлягає відновленню, тож вони не мають надії на повернення додому.
Модернізація комунального житлового фонду дасть можливість забезпечити комфортним житлом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО.
Питання забезпечення означених категорій житлом тісно пов’язані з багатьма спектрами функціонування громади, таким чином забезпечуються права внутрішньо переміщених осіб, серед яких можуть бути люди з обмеженими можливостями та соціально незахищені.
Фотозвіт про виконання проекту
21.04.2016 Експертний звіт