Розробка проектної документації до проекту «Капітальний ремонт (модернізація) дорожнього покриття у м. Слов`янську Донецької області», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язан

Анотація проекту
Проект «Розробка проектної документації до проекту «Капітальний ремонт (модернізація) дорожнього покриття у м. Слов`янську Донецької області», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб».
У результаті бойових дій, які продовжуються по сьогоднішній день, у місті Слов’янськ зареєстровано більше 33 тис. внутрішньо переміщених осіб.
Проектом, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів (зокрема коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), запропоновано провести модернізацію дорожнього покриття у м. Слов’янську.
Таке запровадження системного підходу до вирішення завдань на місцевому рівні передбачає втілення відносних інновацій: організаційної – запровадження науково-обґрунтованого комплексного підходу до прийняття управлінських рішень щодо реалізації проектів інфраструктурного забезпечення; технологічної – застосування сучасних технологій і інноваційних матеріалів з наданням переваги вітчизняним виробникам.
Основні очікувані результати Проекту: розробка проектної документації до проекту «Капітальний ремонт (модернізація) дорожнього покриття у м. Слов`янську Донецької області», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб. У подальшому: задоволення потреб населення та внутрішньо переміщених осіб у якісних умовах пересування по території міста, естетичне вдосконалення та створення умов комфортного проживання; зменшення навантаження та потоку вантажного автотранспорту по центральних вулицях міста.
Зацікавлені сторони Проекту: Слов’янська міська рада; громадські об’єднання (включаючи ініціативні групи та інші форми об’єднання тимчасово перемішених осіб); підрядники на виконання послуг з розробки проектної документації.
Кінцеві бенефіціари: внутрішньо переміщені особи, що вимушено перебувають у м. Слов’янськ, які відчують переваги безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів внаслідок ремонту доріг.
Фотозвіт про виконання проекту
21.04.2016 Експертний звіт