Капітальний ремонт вул. Єгорова у м. Світловодськ, Кіровоградської області

Анотація проекту

По території м.Світловодськ Кіровоградської обл.,а саме по греблі Кременчуцької ГЕС  проходить   дорога територіального значення  Т-17-03 протяжнітю 8,2км (від заправки на дорозі національного значення Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя (через Кременчук) (Н-08)  до  повороту на смт. Власівка). Її логічне продовження : поворот смт. Власівка-мостовий перехід Крем.ГЕС (5,2км)-мостовий перехід (0,58км)-вул.Єгорова(4,123 км)- Кременч. шосе і надалі на Дніпропетровськ- знаходиться на балансі міста. Дорога сильно завантажена крупно габаритним грузовим та легковим транспортом, знаходиться в критичному стані.

           Проектна організація «Кіровоградагропроект» провела інженерно-геодезичні та геологічні дослідження вул.Єгорова у 2013 році. На підставі проведених досліджень був виготовлений проект з капітального ремонту зазначеної дороги.

           Характеристика дороги: початок вулиці Єгорова прийнято на примиканні до вул.Набережна до автодороги Кременчуг - Черкаси. Ширина проїзної частини коливається в межах 7-10 метрів, поперечний профіль-скривлений.

          Враховуючи існуючий стан поперечного і поздовжнього профілю вулиці незадовільний, проїзної частини яка має просадки, тріщини,ямковість назріла необхідність капітального ремонту проїзної частини вулиці Єгорова.

          Виконання проекту  «Капітальний ремонт  вул.Єгорова у м.Світловодськ Кіровоградської області» входить у програму економічного та соціального розвитку м.Світловодськна 2015 рік, затвердженої рішенням сессії№344 від 28.01.2015р.