Капітальний ремонт будівлі Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 15

Анотація проекту

Назва проекту: «Капітальний ремонт будівлі Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 15"

Актуальність проекту – створення опорного закладу на території міста Торецьк є одним з пріоритетних напрямків соціального розвитку міста, направлений на забезпечення дітям рівних можливостей для отримання якісної освіти. Проект розроблений з метою виконання положень, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777 «Про затвердження Положення про освітній округ».

Опорний заклад «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» (далі – опорна школа) розміщується в центральній частині міста Торецьк, має велику їдальню, спортивну та актову зали, басейн, відкритий футбольний майданчик зі штучним покриттям та з тренажерним обладнанням. В безпосередній близькості від опорної школи розташовані автобусні зупинки, дитяча бібліотека, музична школа, палац культури і Центр дитячої та юнацької творчості. Зручне розташування та розгалужена транспортна інфраструктура дозволяють безперешкодно, безпечно та комфортно доставляти дітей зі школ-філій.

Учні та педагогічний склад опорної школи є учасниками та переможцями різноманітних конкурсів, олімпіад та спортивних змагань. З 2004 року в навчальному закладі створено міське відділення Малої академії наук України і вже близько 140 учнів отримали посвідчення «Дійсний член Малої академії наук».

Будівля школи введена в експлуатацію в 1985 році, має загальну площу 4 772,5 м2 та розрахована на 634 учня (фактично навчається – 513 дітей) і 50 викладачів. У 2016 році за рахунок коштів місцевого бюджету проводився незначний капітальний ремонт, проте він не забезпечив досягнення головної мети – створення якісно нового середовища для здобуття освіти та соціальної адаптації дітей.

Запропонований проект передбачає проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень (класів, кабінетів, коридорів, спортивної та актової зали, їдальні) із заміною всіх комунікацій (водо-, тепло-, електропостачання, мережі інтернет) та повним оновленням матеріально-технічної бази (придбання меблів, комп’ютерної техніки, кухонного та спортивного обладнання), а також облаштування 3 відкритих спортивних майданчиків зі штучним покриттям та благоустрій прилеглої території (замощення, освітлення та ін.).

Кошторисна вартість проекту складає 42 000,302 тис. грн., з них коштів ДФРР – 37 800,272 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету – 4 200,030 тис. грн. Тривалість реалізації складає 252 дні.