Реконструкція будівлі кінотеатру «Мир», розташованої за адресою: м.Покровськ, вул. Маршала Москаленко, буд.159. Коригування.

Анотація проекту

Проект «Реконструкція будівлі кінотеатру «Мир», розташованої за адресою: м.Покровськ, вул. Маршала Москаленко, буд.159». Коригування що фінансуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету, спрямований на розвиток культури та мистецтва у місті Покровськ.

Проект є першочерговим  для реалізації і критичним для міста, оскільки місто Покровськ знаходиться у безпосередній близкості до зони проведення АТО і потребує пильнішої уваги до всього, що стосується психологічного стану мешканців, в тому числі створення комфортних умов  перебування, як  ВПО так і корінних мешканців міста.

Шануючи історичне та культурне надбання, у відреставрованому приміщенні планується відкриття культурного центру «Щедрик» для популяризації творчості великого композитора Миколи Дмитровича Леонтовича, який подарував Україні загальновизнану культурну візитівку  - всесвітньовідомий твір «Щедрик», мелодію, що стала символом Різдва у всьому світі. Задля популяризації творчості композитора в м. Покровськ в музейному центрі «Щедрик», в декількох експозиційних залах буде представлена історія написання даного твору, варіанти його виконання, музичні та культурні атракції та ін.

Інноваційність ідеї полягає у розробці та впровадженні ефективних методів управління, спрямованих на підтримку і розвиток соціокультурної сфери суспільства, зокрема на збереження історико-культурної спадщини. При реконструкції будівлі кінотеатру  будуть використані новітні екологічні  будівельні матеріали, запроваджені енергозберігаючі технології,   кіно  та відео зали будуть оснащені сучасним  обладнанням.

Проект має соціально-економічне спрямування, створення в реконструйованому приміщенні культурного центру стане майданчиком для естетичного, музичного, історичного та загальнокультурного виховання.

У рамках проекту передбачається виконання будівельних робіт, закупівля обладнання та благоустрій території.

Після реалізація проекту «Реконструкція будівлі кінотеатру «Мир», розташованої за адресою: м. Покровськ, вул. Маршала Москаленко, буд.159». Коригування.» буде реконструйовано будівлю кінотеатру загальною площею 1263 м², створено культурний центр «Щедрик», відновлено роботу кінотеатру на 289 глядацьких місць, створено 20 нових робочих місць, близько 140 тис. осіб будуть мати доступ до об’єкту.

Цільовою групою проекту є усе населення міста Покровська та Покровського району незалежно від віку та статевої приналежності, а також туристи та гості міста.

Обсяг коштів, необхідний для реалізації проекту 2020 році:

Пропонується фінансувати проект за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету у розмірі 44440,795 тис. грн. та  11110,199 тис. грн. відповідно.