Будівництво станції по зберіганню і подачі кисню в Покровській ЦРЛ по вул. Руднєва, 73д, м.Покровськ, Донецької області

Анотація проекту

Проект «Будівництво станції по зберіганню і подачі кисню в Покровській ЦРЛ по вул. Руднєва, 73д, м.Покровськ, Донецької обл.», спрямовано на покращення якості надання медичної допомоги населенню.

Актуальність проекту полягає у створенні умов для надання якісних медичних послуг в Покровській центральній районній лікарні на рівні сучасних вимог. Слід зазначити, що важливе значення в лікувальному процесі має своєчасність та безпечність надання медичної допомоги.

Медичний кисень і в Україні, і у світі є лікарським засобом. Найчастіше його використовують при важкому перебігу хвороб органів дихання, серцевій недостатності, отруєннях та для операційного наркозу для тяжкохворих пацієнтів та новонароджених немовлят. На цей час лікарня не має власної кісневої, а балони - це ємність, яку треба заправити, перевезти та підключити. Його використання та транспортування потребує підвищеного рівня уваги з боку персоналу, спеціальних навчань з експлуатації та зберігання. У використанні такі балони енергозатратні, небезпечні та економічно не ефективні.

В умовах наближення лікарні до зони проведення ООС швидка та якісна медична допомога набуває великого значення та дозволяє зберігати життя.

Інноваційність проекту полягає полягає у переході від застарілих до сучасних засобів забезпечення хворих киснем.

Цей проект має великий соціальний вплив тому, що послугами Покровської центральної районної лікарні користується до 20 тисяч осіб щорічно, в тому числі ВПО та хворі з тимчасово окупованих територій.

Проектом передбачається  . установка мобільної кисневої станції АКС25 для отримання кисню на потреби ЦРЛ, перинатального центру, педіатричного відділення

ьною

Цільовими групами проекту є:

 - мешканці м. Покровськ – 90 325 осіб (включаючи  внутрішньо перемішених осіб)

- мешканці Покровського району – 30041 осіб.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2020 році:

Пропонується фінансувати проект за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету у розмірі 6684,004 тис. грн. та  1671,001 тис. грн. відповідно.