Капітальний ремонт Центра дитячої та юнацької творчості відділу освіти Добропільської міської ради за адресою: Донецька область, м. Добропілля, м-н Молодіжний, 22а. (Коригування)

Анотація проекту

Центр дитячої та юнацької творчості є найбільшим позашкільним закладом освіти міста, який налічує 1300 учнів у 80 гуртках різного напряму та виду діяльності. 
На сьогодні ЦДЮТ не спроможний у повній мірі задовольняти потреби в культурному, духовному і естетичному вихованні через відсутність належних умов. Будівля ЦДЮТ була введена до експлуатації більше 30-ти років потому, і близько 18 років Добропільська міська рада постійно підтримує розвиток Центру дитячої та юнацької творчості, однак для проведення капітальних ремонтних робіт коштів у міському бюджеті недостатньо. Тому аварійний стан покрівлі та низький температурний режим в зимовий період ставить під загрозу проведення гурткових занять, тематичних зустрічей та багатьох міських масових заходів.
 Проведення енергозберігаючих заходів допоможе оптимізувати споживання ресурсів, дасть можливість економити кошти місцевого бюджету, ефективно використовувати приміщення ЦДЮТ.
 Реалізація даного проекту дасть можливість створити сприятливі умови для особистого становлення і творчої самореалізації кожної дитини та забезпечення конституційних прав дітей шкільного віку, державних гарантій щодо забезпечення доступності і безоплатності здобуття такої освіти у комунальних закладах згідно Закону України «Про позашкільну освіту», можливість оптимізації споживання енергоносіїв, скорочення видатків на потреби енергозабезпечення та зменшення питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів шляхом заміни покрівлі та утеплення стін, ремонту систем тепло- та водопостачання. Окрім того, проведення капітального ремонту даху та ряду робіт з енергозбереження дозволить:
створити сучасні умови для функціонування культурного центру громади міста;
збільшити кількість та якість культурно-масових заходів;
дати змогу підростаючому поколінню та молоді міста творчо себе реалізувати;
залучити більшість контингенту дітей та молоді до занять в гуртках за інтересами;
зберегти теплову енергію, зменшити оплату за енергоносії;
створити привабливий імідж сучасного міського позашкільного закладу освіти.
 Завдяки реалізації проекту будуть створені комфортні умови для культурного розвитку громади міста Добропілля та прилеглих територій Добропільського району, функціонування центру культури та дозвілля учнівської молоді міста, що дасть змогу ефективно використовувати приміщення Центру дитячої та юнацької творчості.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування.
Загальна вартість проекту складає: 4517,176 тис. грн.
Відділом освіти Добропільської міської ради замовлено виготовлення ПКД та отримано експертний звіт, кошторисна вартість – 21,136 тис. грн.
Джерела фінансуванні очікуються з Державного фонду регіонального розвитку – 4065,458 тис. грн., з міського бюджету Добропільської міської ради – 451,718 тис. грн.
Проект «Капітальний ремонт Центра дитячої та юнацької творчості відділу освіти Добропільської міської ради за адресою: Донецька область, м. Добропілля, м-н Молодіжний, 22а»., загальною кошторисною вартістю 10645,985 тис. грн., реалізовано у 2017-2019 рр. за кошти ДФРР та місцевого бюджету. У 2017  році використано 6 346,485 тис. грн  (5692,814 тис. грн – кошти ДФРР, 632,535 тис. грн – місцевий бюджет). У 2018 році використано 2847,731 тис. грн (2562,958 тис. грн – кошти ДФРР, 284,773 тис. грн – місцевий бюджет). В межах проекту виконано капітальний ремонт систем теплопостачання, електропостачання, водопостачання/водовідведення, кондиціонування.
Організації-партнери, співвиконавці проекту: Фінансування проекту – ДФРР – 90%, бюджет Добропільської міської ради – 10 %. Реалізація проекту – відділ освіти Добропільської міської ради.