Реконструкція частини вул.Карпатської Січі від №17 до №21 та частини майдану Незалежності від №1 до №21 в м.Хуст (Коригування)

Анотація проекту

Виконавцем будівельно-монтажних робіт  є ТОВ «ПБО Тиса». Підставою для реалізації вказаного проекту є рішення №48 виконавчого комітету Хустської міської ради від 28 березня 2012 р., та висновки зацікавлених організацій. Проектом передбачено виконати концептуальну заміну призначення вул. Карпатської Січі та частини майдану Незалежності, які на даний час переповнені автомобільним транспортом, під пішохідну зону із можливістю короткочасного проїзду спецавтотранспорту. 

Актуальність проекту полягає в тому, що вказана вулиця є центральною частиною міста, розташована в громадському центрі. В даній частині міста розташовані основні заклади соціально-культурного призначення. До проведення реконструкції спонукало і те, що з 80-тих років ХХ століття в даній частині міста не проводилося ніяких робіт по покращенню існуючого благоустрою.

Проектом передбачено при реконструкції даної частини використати планувальну систему бульварного типу, з зеленою зоною посередині. В центральній частині передбачено влаштування  ряду малих архітектурних форм - фонтану діаметром 14м на припіднятій відпочинковій зоні від основного покриття. Також передбачено влаштування фонтану діаметром 5м перед кінотеатром. Біля зелених зон, та фонтанів передбачено влаштування світильників для освітлення пішохідних та відпочинкових зон, влаштувати паркові лавки для відпочинку, а також висадити нові декоративні дерева, декоративні кущі, газони, квітники. Проект передбачає влаштування нової дощової каналізації, нового вуличного освітлення та відео спостереження.

Очікуваним результатом реалізації даного проекту є сприяння розвитку туризму, у т.ч. туризму історичної спадщини, покращення архітектурної  привабливості міста, покращення екологічної ситуації в центральній частині міста.

Отримувачем вигод від реалізації проекту є в першу чергу територіальна громада м.Хуст, а також численні гості та туристи з усіх куточків України  та з-за кордону.

Даний проект є діючим, і реалізовується з травня 2014р. загальна кошторисна вартість 18342,251 тис.грн. Готовність виконаних будівельно-монтажних робіт станом на 25.08.2015 р. складає 85,0 %.  Для завершення проекту необхідні кошти в сумі 4364,429 тис.грн. Джерелами фінансування завершення робіт даного проекту є кошти місцевого бюджету –2764,429 тис.грн. та кошти ДФРР    - 1600,0 тис.грн.


 


 

Фотозвіт про виконання проекту
02.02.2016 Реконструкція частини вул.Карпатської Січі від №17 до №21 та частини майдану Незалежності від №1 до №21 в м.Хуст (Коригування)
ДодаткиЕкспертний звіт№07-1092-13
Рішення Хустського МВК №409 від 23.09.2013
кошторис від 23.09.2013 р