Будівництво мережі вуличного освітлення села Рокосово, Хустського району вулиці Виноградна, Молодіжна, Макаренака, Довженка, Першотравнева і Чайковського від КТП – 373.

Анотація проекту

Будівництво мережі вуличного освітлення с.Рокосово  Хустського району вул.Виноградна, вул.Молодіжна, вул.Макаренка, вул.Довженка, вул.Першотравнева,  вул. Чайковського від КТП-373

 

Проект направлений на підвищення соціальних стандартів життягромади с.Рокосово через покращеннястану мережі вуличного освітлення на основіенерго та ресурсоощадності,з дотриманням вимог до міцності, надійності, довговічності об’єкту з розвитком відновлювальних джерел енергії та поступове заміщення традиційної енергетики на альтернативну та відновлювальну.

В селі гостро стоїть  проблема з освітленням вулиць в нічний час.  Внаслідок цього підвищується імовірність отримання травм мешканців села, робітників підприємств, які працюють у нічний час, учнів, які ранком ідуть до школи, працівників, які прямують до роботи рано-вранці у темряві, особливо у осінньо-зимовий період.  Наявність вуличного освітлення в нічний час буде запобігати росту злочинності та надасть можливість оперативно виявляти порушників громадського порядку.

Проблему зумовлюють :

  • понаднормативна зношеність  та аварійність мережі вуличного освітлення.
  • відсутність коштів на їх модернізацію .

 

               Проектом  передбачається  проведення  заходів направлених на  зменшення енергоспоживання за рахунок  втілення нових технологій в будівництво мережі вуличного освітлення.

 

Діяльність, передбачена проектом, відповідає пріоритетному напрямкові Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування  по двох тематиках:

  • реформування системи житлово-комунального господарства;
  • розробка та реалізації проектів з енерго та  ресурсозбереження.