Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (відновлення) гуртожитку на 216 місць в м. Волноваха", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрі

Анотація проекту

Реалізація даного проекту дозволить прискорити термін  початку реалізації самого проекту з реконструкції за рахунок міжнародних кредитних ресурсів за програмою Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Місто  Волноваха знаходиться в зоні проведення АТО.  На теперішній час місто не має гуртожитку для розміщення ВПО. Будівля гуртожитку розташована на території міської ради, яка була передана на баланс  ради. Та для розміщення ВПО в будівлі гуртожитку  необхідно провести капітальний ремонт всієї будівлі (замінити вікна, двері, встановити сантехнічні вузли, провести оздоблювальні роботи та ін.) та  всіх інженерних систем (водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання, електропостачання та ін.). В подальшому планується провести розселення ВПО.

 

Фотозвіт про виконання проекту
23.03.2016 Експертний звіт