Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Мангушської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КЗ «Першотравневий центр первинної медико-санітарної допомоги", що фінансуватиметься за рахунок міжнаро

Анотація проекту

Реалізація проекту дає можливість вирішити проблемні питання щодо надання медичної допомоги населенню Першотравневого району та ВПО, які тимчасово знаходяться на території району.

Мангушська амбулаторія надає медичну допомогу населенню Першотравневого району у кількості 27000 осіб. Кожного літнього сезону  у район прибувають на відпочинок найбільш ніж 60  тис.осіб. На сьогоднішній день у районі офіційно зареєстровано прибуття ВПО у кількості майже 7,0 осіб.  Навантаження на медичний заклад збільшилось у кілька разів, що призводить до напруження роботи персоналу, збільшення витрат на пальне та медикаменти.

 Вже кілька років не було можливості провести ремонти будівлі та медичних кабінетів. Протікає дах. Система опалення збудовано за старими технологіями , працює неефективно та не дає можливості надання медичної допомоги у комфортному для пацієнта стані. Водопровід та каналізація металеві та прокладені у стінних шахтах, що не дає можливості здійснювати їх ремонт.

Кабінети для надання медичної допомоги додатково опалюються калориферами, що призводить до надмірного споживання електроенергії. Медична допомога дітям надається у пристосованих приміщеннях. Система освітлення не відповідає сучасним нормативам.

У триповерховій будівлі амбулаторії передбачено нормативами та проектом ліфт, але його так і не було змонтовано, пацієнти вимушені підніматись на 2-3 поверхи сходами.

Мангушська амбулаторія, яка є ключовим об’єктом та частиною муніципальної інфраструктури районного рівня потерпає від демографічного тиску та потребує додаткового фінансування на реконструкцію зазначеного медичного закладу.

Відповідно до проекту передбачено

1.Ремонт та утеплення покрівлі

2. Утеплення фасаду будівлі

3. Заміна водопровідної та каналізаційної мережі

4. Заміна  вікон

5. Заміна  дверей

6. Заміна мережі електричного живлення

7. Заміна опалювальної системи

8. Ремонт  внутрішніх санвузлів

9. Ремонт приміщення для пункту невідкладної медичної допомоги

10. Устрій ліфту

11. Обладнання сховища у підвальних приміщень для персоналу та населення на випадок надзвичайної ситуації

Компанії/органи, відповідальні за підготовку проекту, будівництво та нагляд за проектом:

            Першотравнева районна державна адміністрація

Вартість проекту (тис.): 280,0 тис. EUR   по курсу НБУ  23,5 грн. за одну EUR станом на 30.06.2015 р

       Впливи на навколишнє середовище

       Чи очікується, що проект потребуватиме оцінки впливу на навколишнє середовище згідно з чинним законодавством?

Проект позитивно вплине на навколишнє середовище оскільки: викиди вуглекислого газу (СО2) зменшиться у два рази, споживання енергоресурсів зменшиться у три рази

Фотозвіт про виконання проекту
18.04.2016 Проект реалізовано
15.04.2016 Експертний звіт Мангуська амбулаторія

Експертний звіт Мангуська амбулаторія