Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт будівлі за адресою смт. Мангуш, вул. Поштова, 22 для медичних працівників - переселенців", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької

Анотація проекту

Розробка проектної документації для проекту «Капітальний ремонт будівлі за адресою смт. Мангуш, вул. Поштова, 22 для медичних працівників-переселенців», що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв`язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Проектом, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів (зокрема коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), запропоновано ремонт та реконструкцію старого приміщення Першотравневої ЦРЛ під 14 кімнат у гуртожитку для медиків – переселенців, з відновленням електромереж, мереж водопостачання та опалення, що розташоване за адресою : Донецька область, смт. Мангуш,  вул. Поштова, будинок 22.

Основні очікувані результати Проекту: розроблення проектно-кошторисної документації та техніко-економічних обґрунтувань по пріоритетних заходах проекту «Капітальний ремонт будівлі за адресою смт. Мангуш, вул. Поштова, 22 для медичних працівників-переселенців» смт. Мангуш, що потребує фінансування за рахунок міжнародних кредитних ресурсів за програмою Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». У подальшому: забезпечення якісним житлом та створення побутових умов для лікарів і медичного персоналу з числа внутрішньо переміщених осіб через реконструкцію і ремонт старого приміщення Першотравневої ЦРЛ під 14 кімнат у гуртожитку; укомплектування штату лікарів  районної лікарні.  

Зацікавлені сторони Проекту: Першотравнева районна адміністрація, депутати районної ради, територіальна громада,  лікарі та медичні працівники з числа тимчасово перемішених осіб, підрядники на виконання послуг з розробки проектної документації.

Кінцеві бенефіціари: лікарі та медичні працівники з числа тимчасово переміщених осіб. Громада   отримує повний спектр якісних медичних послуг за рахунок укомплектування штату лікарів районної лікарні.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2015 році: пропонується фінансувати розробку проекту за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету у розмірі 364,96 тис. грн. та 40,55 тис. грн. відповідно. Період  реалізації  проекту  до кінця поточного року.

Фотозвіт про виконання проекту
29.04.2016 Проект реалізовано
28.04.2016 Експертний звіт