Розробка проектної документації для проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі дошкільного навчального закладу №5 «Ластівка» с.Комишувате Першотравневого району", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на

Анотація проекту

Проект Розробка проектної документації для проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі ДНЗ №5 «Ластівка» с. Комишувате Першотравневого району, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької  області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб

Проектом, що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів (зокрема коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»),  запропоновано термомодернізація   будівлі  ДНЗ №5 «Ластівка», що розташована за адресою: Донецька область, с. Комишувате,  вул. Чапаєва, будинок 2.

Запровадження системного підходу до вирішення завдань енергозбереження на місцевому рівні передбачає втілення відносних інновацій: організаційної – запровадження науково-обґрунтованого комплексного підходу до прийняття управлінських рішень щодо реалізації проектів  термомодернізації  будівель  інфраструктурного забезпечення; технологічної – застосування сучасних технологій і інноваційних матеріалів з наданням переваги вітчизняним виробникам.

Основні очікувані результати Проекту: розроблення проектно-кошторисної документації та техніко-економічних обґрунтувань по пріоритетних заходах проекту впровадження енергозберігаючих технологій  будівлі   Комишуватського ДНЗ “Ластівка” у с. Комишувате, що потребує фінансування за рахунок міжнародних кредитних ресурсів за програмою Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». У подальшому: задоволення потреб населення, оптимізація температурного режиму в приміщенні, естетичне вдосконалення та створення умов комфортного перебування у ДНЗ, зменшення  споживання теплової енергії; буде виконано        роботи з термомодернізації будівлі ДНЗ №5 «Ластівка», що  надасть можливість підтримувати температурний режим в закладах освіти відповідно до Державних санітарних норм та правил, що виключить негативний вплив на здоров’я дітей, приведе до зниження рівня захворюваності вихованців в осінньо-зимовий період, оптимізація витрат бюджетів  місцевого рівня на утримання зазначеного об’єкту .

Зацікавлені сторони Проекту: Першотравнева районна адміністрація, депутати районної ради, територіальна громада, тимчасово перемішені особи, підрядники на виконання послуг з розробки проектної документації.

Кінцеві бенефіціари: місцеві жителі, внутрішньо переміщені особи.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2015 році: пропонується фінансувати розробку проекту за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету у розмірі 264,93 тис.грн. та 29,44 тис.грн. відповідно. Період  реалізації  проекту  до кінця поточного року. 

Фотозвіт про виконання проекту
11.03.2016 Проект реалізовано
10.03.2016 Експертний звіт
10.03.2016 Експертна оцінка