Протитуберкульозний диспансер на 350 ліжок по вул. Київське Шосе, 1-в в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області (ІІІ черга будівництва) Коригування

Анотація проекту

Загострення в Україні ситуації із захворюванням на туберкульоз зумовлено численними соціально-економічними та медичними факторами - зниженням рівня життя населення та наявністю значної кількості хворих осіб, що перебувають у місцях позбавлення волі, недостатнім фінансуванням протитуберкульозних заходів, також ризики поширення захворювання зросли у зв'язку зі збільшенням кількості осіб, що переміщуються у Полтавську область із зони проведення АТО.

            Інноваційність проекту полягає у виключенні можливості перехрещення або зіткнення «чистих» і «брудних» потоків переміщення хворих, що дає змогу забезпечити надійну ізоляцію хворих з різними формами туберкульозу та дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних режимів. Даний інвестиційний проект має чітко виражену соціальну спрямованість, оскільки його реалізація дозволить надавати населенню послуги з діагностування захворювання на ранній стадії, чим буде забезпечено стабілізацію санітарно-епідеміологічної ситуації на території всієї області. Будівництво ІІІ черги розпочате у 2011 році, з огляду на значну кошторисну вартість для забезпечення виконання інвестиційного проекту необхідне залучення коштів державного бюджету.