Капітальний ремонт вул. Кобилянської в м. Коломиї Івано-Франківської області

Анотація проекту
Пропонується до реалізації інвестиційний проект «Капітальний ремонт вул. Кобилянської в м. Коломиї Івано-Франківської області»
На даний час важливим залишається питання соціально – економічного становища, інвестиційного іміджу, туристичної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення м. Коломиї. Тому виникла необхідність змінити на краще ситуацію у сфері дорожнього господарства. Від того, як вирішуються проблеми даної галузі, залежить життєдіяльність, соціальна стабільність та інвестиційна привабливість міста. Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема капітального ремонту доріг та їхнє утримання в належному стані.
Всього в місті нараховується 384 автомобільних доріг протяжністю 123,3 км., в тому числі доріг з твердим покриттям - 79,3 км, удосконаленим – 8,6 км., гравійним — 35,4 км. Ширина автодоріг становить в середньому 11 м, проїжджої частини – 7 м. Переважна більшість транзитних транспортних потоків проходить через місто, значне транспортне навантаження на вулицях створюють підприємства і підприємці, що здійснюють свою господарську діяльність у місті. Тому у зв’язку зі значним транспортним навантаженням, шляхова мережа міста втратила свої експлуатаційні якості і потребує утримання та капітального ремонту, а місцями й повної реконструкції чи будівництва.
Реалізація цього проекту забезпечить капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Кобилянської, що відповідатиме всім сучасним стандартам та служитиме десятки років, а це в свою чергу сприятиме інвестиційній привабливості міста.