Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття

Анотація проекту
Пропонується до реалізації інвестиційний проект «Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття»
Коломийська СШ № 1 розпочала свою роботу в 1939 році на базі та в стінах колишньої української гуманітарної гімназії. На сьогодні, у школі навчається понад 1200 учнів.
Педагогічний колектив школи завжди працював і працює над продовженням кращих гімназійних традицій, є ініціатором багатьох нових починань щодо конструктивних ідей по здійсненню реформи освіти.
Крім того, дана школа є однією з архітектурних пам’яток нашого міста.
З часу функціонування навчального закладу капітального ремонту будівлі не було. Основна проблема - застарілі вікна у багатьох класах, на коридорах, сходах, у медпункті, в столовій.
На сьогодні старі віконні рами деформовані, не тримають належним чином скло, це спричиняє значні втрати тепла та зниження температурного режиму в приміщенні. А там навчаються маленькі діти, про здоров’я яких треба дбати першочергово.
Тому виникла потреба в заміні старих дерев'яних вікон на більш ефективні - нові енергозберігаючі металопластикові вікна.
З кожним роком, в період опалювального сезону, все більш гостро стає питання щодо створення комфортних умов навчання і праці наших дітей, вчителів, а саме - їх перебування в затишних теплих кабінетах та коридорах. Фасад будівлі теж знаходиться в неналежному стані, потребує ремонту.
Реалізація даного проекту допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу.