«Поточний ремонт автодороги місцевого значення С 09105 Іваниківка-Монастирчани км 14+895-21+029»

Анотація проекту
 1. Анотація проекту.

Стан та рівень доріг, як і в цілому по Україні, так і в Богородчанському районі - актуальна проблема, яка потребує невідкладного вирішення. Без надійно працюючої, розвинутої, орієнтованої на потреби економіки та громадян, мережі автомобільних доріг, неможливий подальший повноцінний розвиток ринкових відносин у промисловості  та сільському господарстві.

При майже незмінній мережі автомобільних доріг, кількість приватних легкових автомобілів з кожним роком збільшується. Дороги втрачають свої споживацькі властивості: швидкість, безперервність, безпека і зручність руху, пропускна спроможність і рівень завантаження рухом, здатність пропускати автомобілі з дозволеними для руху осьовими навантаженнями, загальної масою і габаритами, екологічна безпека, естетичні і інші властивості. Ці властивості забезпечуються шляхом підтримки поточного стану дороги у відповідності до нормативних вимог.

Дорожнє покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 09105 Іваниківка - Монастирчани в незадовільному, аварійному стані та потребує поточного ремонту для забезпечення безпеки дорожнього руху. На асфальтному покритті спостерігається місцями значна ямковість від 10 до 40%, глибиною ям до 10 см, відсутність поперечного профілю проїзної частини, повздовжні та поперечні тріщини. На окремих ділянках підмите земляне полотно, що призводить до руйнації дороги.

Через дану ділянку проходять сім приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутів і здійснюється  30 оборотних рейсів  та, крім внутрішньорайонних, через село Маркова  проходять два приміський внутрішньообласний та міжміськимий автобусні маршрути і здійснюється  4 оборотних рейси.Виходячи з викладеного, проблеми утримання, ремонту та збереження доріг залишаються одними з найактуальніших для району.

Мета проекту - відновлення дорожньої інфраструктури та забезпечення транспортного сполучення сільських населених пунктів району.

Завданнями проекту:

 • сприяти соціально - економічному розвитку населених пунктів;
 • забезпечити безперервні, безпечні, економічні та зручні умови руху транспортних засобів;
 • сприяти зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод, по причині незадовільного утримання доріг;
 • знизити ймовірність пошкодження транспортних засобів;
 • створити сприятливі умови розвитку в'їзного  та внутрішнього туризму, сільського,екологічного (зеленого) туризму.

Основні заходи проекту.

Захід 1. Поточний ремонт автодороги місцевого значення С 09105 Іваниківка-Монастирчани км 14+895-21+029, шляхом ліквідації вибоїн асфальтного покриття без розламування старого покриття.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту:

 1. Підвищено транспортно-експлуатаційної характеристики проїзної частини автомобільної дороги місцевого значення С 09105 Іваниківка-Монастирчани км 14+895-21+029.
 2. Забезпечено вимог безпеки дорожнього руху.
 3. Зменшено соціальну напруги серед населення та невдоволення учасників дорожнього руху станом дороги.
 4. Підвищено мобільності населення.
 5. Підвищено туристичну привабливість.
 6. Зменшено кількість ДТП, по причині незадовільного утримання доріг.
 7. Комфортні та безпечні умови перевезення пасажирів, школярів, груп туристів