«Добудова приміщень репетиційної зали для академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії за адресою: вул.Кавалерійська, 8 в м.Кропивницький - реставрація».

Анотація проекту

   Колектив академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Кіровоградської обласної філармонії, являється візитівкою Кіровоградщини та одним із кращих колективів на Україні.

     Гастрольно-концертні маршрути академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» - це майже усі міста України. Колектив брав участь у проведенні Днів культури у Болгарії і Сполучених Штатах Америки,  міжнародних фестивалях у Німеччині, Іспанії, Греції, Бельгії, Румунії, Болгарії, Югославії. Під час гастрольного турне по Франції відбулося 45 концертів, у тому числі 3 у Парижі.

      Проте, колектив академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Кіровоградської обласної філармонії, відомий далеко за межами України, і досі залишається без спеціально обладнаного приміщення для репетицій. Балетна група удосконалює свою майстерність на сцені обласної філармонії, яка має значну завантаженість іншими заходами, що не дозволяє проводити репетиції з належною регулярністю та тривалістю.

    У зв’язку з цим, у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на об’єкт «Добудова приміщень репетиційної зали для академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії за адресою: вул.Кавалерійська, 8 в м.Кропивницький - реставрація». 

    Загальна кошторисна вартість будівництва складає 9 244,1 тис.грн. та  потребує залучення інвестицій, у тому числі: з державного бюджету у сумі – 8319,7 тис.грн. та з місцевого бюджету – 924,4тис.грн.