Реконструкція систем водопостачання та водовідведення с. Рокосово, Хустського району

Анотація проекту

Назва проекту - «Реконструкція систем водопостачання та водовідведення в с.Рокосово  Хустського району»

 

Проект направлений на підвищення соціальних стандартів життягромади с.Рокосово через покращеннябезперебійного централізованого постачанняпитної води на основіенерго та ресурсоощадності.

В селі гостро визріла  проблема з  водопостачанням.  Внаслідок цього в  закладах соціальної сфери – в школах, дитячому садку, АЗПСМ та інших установах погіршилися  гігієнічні та санітарні умови перебування.

Проблему зумовлюють :

  • понаднормативна зношеність  та аварійність мереж водопостачання
  • відсутність засобів обліку води , як технологічних так і абонентських
  • відсутність коштів на їх модернізацію .

 

               Проектом  передбачається  проведення  заходів направлених на  зменшення енергоспоживання за рахунок  модернізації  мережі  водопроводу   та впровадження  систем  як технологічного так і абонентського   обліку  в системі  водопостачання.

 

Діяльність, передбачена проектом, відповідає пріоритетному напрямкові Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування  по двох тематиках:

  • реформування системи житлово-комунального господарства;
  • розробка та реалізації проектів з енерго та  ресурсозбереження.

 

Іноваційна спрямованість полягає в визначенніпріоритетівівиконанняїх , є найбільш доцільним вситуації відсутності значних капіталовкладень у місцевому бюджеті. Проведення реконструкції всієї системи водопостачання,яка вжевичерпала свій ресурс, неможлива беззначних капіталовкладень. Застосування передового обладнання,в тому числі діагностичного та вирішенняпершочерговихпроблемв рамках проектудастьзмогу покращуватистанводопровідних систем і створюватиможливістьв подальшому акумулюванню власних коштів на слідуючіетапи реконструкції мережі.

          Соціальна спрямованість  полягає  у   врахуванні  думки та настроїв  громади  при  вирішенні питань щодо покращення  водопостачання  і приведення у  відповідність   цін з рівнем обслуговування. В процесі розробки проекту  визначено основні соціальні вигоди: надання всім громадянам житлового сектору  рівних та обгрунтованих   умов в оплаті за спожиту воду і зменшення  соціальної напруги через непрозорість  тарифів . 

Фотозвіт про виконання проекту
29.12.2015