Розробка містобудівної та землевпорядної документації для населених пунктів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

Анотація проекту

Проект спрямовано на вирішення однієї з головних проблем Чернеччинської сільської об’єднаної територіальної громади та її мешканців - забезпечення містобудівною та землевпорядної документацією сучасного рівня, яка є основним документом, що регулює розвиток населених пунктів громади.

Адже генеральний план, нормативно-грошова оцінка та план зонування території є основним видом документації, що розробляється в інтересах всієї об’єднаної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, є інструментом регулювання, планування, забудови території громади.

Тому без цих важливих документів населені пункти Чернеччинської громади не можуть в повному обсязі реалізовувати проекти, що покликані на розвиток території та вирішення нагальних питань використання територій, призначених для містобудівних потреб, визначення режиму використання земель, охорони земель, охорони довкілля, розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, збереження історико-культурної спадщини, розвитку туризму, вибору доріг і проектування найважливіших транспортних, енергетичних та інших інженерних комунікацій.

З причини відсутності актуальної містобудівної і землевпорядної документації населених пунктів Чернеччинська громада не зможе в повному обсязі планувати господарську діяльність підприємств, установ та організацій, які працюють чи мають намір працювати на територіях населених пунктів громади.

Отже, розвиток територіальної громади без цих документів стає майже неможливим. Тому на вирішення цієї проблеми в рамках проекту передбачено проведення ряду важливих заходів кінцевим результатом яких буде розроблено генеральний план із планом зонування, а в подальшому - проекти землеустрою та проведенню грошової оцінки земель населених пунктів громади де такі відсутні.