Реконструкція пішоходного переходу від залізничного вокзалу для мешканців південного мікрорайону та працівників обласної бальнеологічної лікарні по вул.Макаренка в м.Знам’янка Кіровоградської області

Анотація проекту

«Реконструкція пішохідного переходу від залізничного вокзалу для мешканців південного мікрорайону та працівників обласної бальнеологічної лікарні по вулиці Макаренко в м. Знам'янка Кіровоградської області».

 

Актуальність проекту полягає у вирішенні одного з наболілих питань нашого міста – віддаленість південної частини міста від соціально важливих об’єктів.

Місто розділене залізничними комунікаціями на південну і північну частини. У південній частині міста мешкає більш ніж 10 тис. постійних мешканців, а в бальнеологічній лікарні, що знаходиться в південній частині міста, щороку перебуває на лікуванні близько 5 тисяч пацієнтів з усієї України та інших країн.

Інфраструктура південної частини міста слабо розвинена, тому переважна кількість робочих місць знаходяться в північній частині (залізничний транспорт, соціальна сфера, бюджетні установи).

Транспортне обслуговування забезпечується двома маршрутами: № 4 - до обласної бальнеологічної лікарні та № 5 - до адмінбудівлі "Сільгосптехніки". Це унеможливлює якісне обслуговування населення. Тому значна кількість населення щоденно долає пішки балку природного характеру між вулицями Макаренко та Крупською. Відрізок шляху складає близько 1 км. з рельєфом, недопустимим для безпечного переміщення пішоходів, особливо в осінні дощі та зимові хуртовини.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту відповідно до проектно-кошторисної документації, яка отримала експертну оцінку в установленому законом порядку, складає 397,360 тис.грн.

Проектна кошторисна документація вартість 17,0 тис.грн виконана за кошти міського бюджету

Для реалізації проекту планується залучити кошти конкурсу в сумі 342,360 тис.грн: кошти міського бюджету 40,0тис.грн, кошти сільського бюджету с.Петрово Знам’янського району-5 тис.грн, приватних підприємств-5тис.грн, та громадськість-5тис.грн

Фотозвіт про виконання проекту
30.12.2015

Об’єкт введений в експлуатацію. Декларація від 23.12.2015 № КД 143153573943
 

ДодаткиЕкспертний звіт
Локальний кошторис
Локальний кошторис (2 стор.)
Локальний кошторис (3 стор.)
Локальний кошторис (4 стор.)
Локальний кошторис (5 стор.)
Локальний кошторис (6 стор.)