Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» по вул.Дністерська, 27 у м. Львові(лікарня, поліклініка та гаражі) з метою енергозбереження

Анотація проекту

Основними напрямами діяльності КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» є онкологія, гематологія, клінічна імунологія, надання допомоги дітям хворим на муковісцидоз, кардіоревматологія, ендокринологія, хвороби обміну, пластична хірургія, захворювання центральної нервової системи, патологія слуху, надання медико-соціальної допомоги дітям та підліткам,  надання медичної допомоги дітям із гострими отруєннями, гострою і хронічною нирковою недостатністю, потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС та від інших екологічно-шкідливих факторів.                Структура закладу: консультативна поліклініка, сурдологопедичний кабінет, центр дитячої клінічної імунології, центр надання медичної допомоги хворим на муковісцидоз, центр медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Діалог», стаціонар з відділеннями (анестезіології та інтенсивної терапії, гемодіалізу; хірургії; гематології; педіатрії; неврології; операційного блоку; приймального відділення), стаціонар з денним перебуванням, клініко-діагностична лабораторія, бактеріологічна лабораторія, відділення (променевої діагностики; функціональної діагностики; фізіотерапії; гіпербаричної оксигенації), харчоблок, бухгалтерія, адміністративно-господарський підрозділ.

Консультативна поліклініка обслуговує 400 пацієнтів в день. Більшість лікарів поєднують роботу в поліклініці та стаціонарі.  Всі лікарі стаціонарних відділень і завідувачі залучаються до консультування амбулаторних пацієнтів.

Проектом «Реконструкція приміщень КЗ ЛОР  « Західноукраїнський спеціалізований  дитячий медичний  центр»    по вул.Дністерська, 27 у м. Львові(лікарня,поліклініка та гаражі) з метою енергозбереження (коригування) передбачено:

  • утеплення зовнішніх  захищень;
  • часткова заміна вікон;
  • реконструкція  вхідних  груп;
  • заміна дерев’яних  воріт гаражів на ролокасети;
  • влаштування  системи  блискавко захисту;
  • коригування  кошторисної  документації.