Будівництво торгових кіосків в комплексі критого ринку в м.Чорткові

Анотація проекту

З перших років незалежності в Україні інтенсивними темпами почало розвиватись підприємництво. Відповідні процеси відбувались і на місцевому рівні. Заснування приватного бізнесу на основі спрощеної системи оподаткування було і залишається одним із шляхів працевлаштування незайнятого населення, отримання доходів для життєдіяльності родин.

Спосіб ведення підприємницької діяльності, інфраструктура підтримки розвитку малого та середнього бізнесу постійно вдосконалюється.

Традиційною,для підприємців міста та  району, є торгівля на місцевому ринку. Крім того, на ринку мешканці сільських населених пунктів мають можливість реалізовувати сільськогосподарську продукцію власного виробництва за прийнятною для споживачів ціною та високою якістю.

Проект будівництва торгових кіосків в комплексі критого ринку в м.Чорткові стане підсиленням діяльності бізнес хабу «Територіяуспіху» та вирішить наступні соціальні аспекти : покращиться туристична привабливість міста та вирішаться наявні інфраструктурні та екологічні проблеми, покращаться умови для здійснення своєї діяльності підприємцями та підвищиться рівень торгівельного обслуговування для відвідувачів ринку, суттєвим буде вплив на рівень занятості та зменшення рівня безробіття

Крім того, реалізація проекту дасть змогу вирішити і ряд економічних аспектів, зокрема, облаштування місць торгівлі на ринку створить привабливі умови крім місцевих підприємців і виробників сільськогосподарської продукції, і для осібі з сусідніх районів, що відобразиться на обсягах ринкового збору та збільшить надходження від ринкових послуг. Будуть створені сучасні, якісні умови для здійснення підприємницької діяльності для  місцевих підприємців. Будівництво торгових кіосків в комплексі критого ринку в м. Чорткові дасть поштовх до активнішого розвитку інших послуг (наприклад з парковки, швидкого харчування, послуг з технічного обслуговування транспорту тощо ). Новозбудований ринок буде розрахований на створення 100 нових робочих місць.