Реконструкція будівлі КЗ ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі» м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 31

Анотація проекту

Основним завданням госпіталю є надання кваліфікованої спеціалізованої стаціонарної та поліклінічної лікувально-діагностичної допомоги  інвалідам війни та армії, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, прирівняним до них по пільгах,  репресованим та колишнім політв’язням, ліквідаторам аварії на ЧАЕС (захворювання терапевтичного профілю), самотнім похилого віку, а також здійснення функцій організаційно-методичного центру медичного обслуговування ветеранів війн та учасників АТО.

Щороку в госпіталі лікується в середньому 16569 хворих, при чому відсоток госпітального контингенту складає  біля 90%.

Госпіталь функціонує на 745 ліжок, з них - 385 терапевтичного і  360 хірургічного профілю.

Потужність поліклінічного відділення – 250 відвідувань в день.

Загальна чисельність персоналу складає (в середньому) 987 осіб, найчисельніша зміна з 8-00 до 17-00 (в середньому) 450 осіб. До 420 осіб  чисельності працюючих знаходяться в головному 9-ти поверховому корпусі (стаціонарі) та поліклініці.

Головний корпус – стаціонар – розташований в 9-ти поверховій капітальній будівлі типового проекту з цегляними стінами та перекриттями з залізобетонних плит з підвалом та горищем та прибудованих 4-х та 2-х поверхових добудов з цегляними стінами та перекриттями з залізобетонних плит з підвалом, будівлі центру забезпечуються центральним теплопостачанням від котельні «Львівтеплоенерго», що знаходиться на території закладу, загальна опалювальна площа головного корпусу – 39 626 м2 в сукупності з низьким рівнем теплоізоляції стін, старими вікнами і стрімкими темпами зростання тарифів на енергоносії це складає високий рівень непродуктивних витрат бюджетних коштів на опалення.

З часу введення в експлуатацію установи в 1989р. по сьогоднішній день капітальний ремонт зовнішніх непрозорих огороджуючи конструкцій не проводився. Останніми роками було докладено чимало зусиль для покращення інфраструктури госпіталю з врахуванням тенденцій енергоощадності, серед яких можна виділити ті, що безпосередньо спрямовані на покращення термоізоляції будівлі: замінено значну кількість старих вікон на нові металопластикові енергозберігаючі конструкції, проведено капітальний ремонт дахів, що в свою чергу суттєво покращило тепло- та гідроізоляцію споруди, але середня фактична внутрішня температура приміщень головного корпусу в осінньо-зимовий період при цьому становить 18-19 С, це свідчить про задовільну якість теплового комфорту в приміщеннях та невідповідність нормативним умовам внутрішньої температури для закладів охорони здоров’я, яка згідно КТМ-204 має становити 20 С., а також невідповідність нормативним умовам внутрішньої температури для закладів охорони здоров’я, яка згідно ДБН В.2.6-31-2006 має становити 21 С.

Враховуючи значні теплові втрати через низькі теплоізоляційні властивості стін будівлі, під час опалювального періоду виникає проблема в створенні відповідного мікроклімату та комфортних умов перебування пацієнтів в відділеннях КЗ ЛОР ЛОГВВР ім.Ю.Липи.

З метою зменшення понаднормових теплових втрат через огороджуючі конструкції потрібно провести утеплення стін фасаду з використанням сучасних екологічних і пожежобезпечних матеріалів, замінити вікна та двері на сучасні енергозберігаючі метало - пластикові конструкції.

Фотозвіт про виконання проекту
07.12.2018 Фасад

Вигляд фасаду Сх сторони

Вигляд фасаду Пн сторони

 

06.12.2018 Реконструкція будівлі КЗ ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі» м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 31

Північний фасад

Західний фасад

06.12.2018 Реконструкція будівлі КЗ ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі» м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 31

Західний фасад

06.12.2018 Реконструкція будівлі КЗ ЛОР Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Заходи по енергоефективності будівлі» м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 31

Північний фасад

ДодаткиДовідка
Розрахунок класу ніслідків
Звіт за резултатами експертизи
Зведений кошторисний розрахунок
Довідка про комунальну форму власності
Наказ про затвердження ПКД