Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі КЛПУ «Міська інфекційна лікарня м. Костянтинівка»", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та р

Анотація проекту

Розробка проектної документації до проекту "Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі КЛПУ «Міська інфекційна лікарня м. Костянтинівка»", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Через збройний конфлікт на Сході України, стрімке падіння економіки держави, суттєве обмеження місцевого ресурсу внаслідок тимчасової втрати контролю за деякими територіями, коштів за для вирішення нагальних потреб та відновлення інфраструктурних об’єктів у регіонах, або не має взагалі, або їх вистачає лише на усунення аварій. Тому, для вирішення соціально-економічних проблем у Донецькій області, залучення коштів міжнародних кредитних установ на привабливих умовах є  вкрай необхідним.

Проект має за мету вирішення питання відповідності умовам отримання коштів Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Передумовою розгляду відповідальним органом та у подальшому Банком, отримання кредитних коштів на реалізацію проекту "Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі КЛПУ «Міська інфекційна лікарня м. Костянтинівка»" є наявність затвердженого проекту, а саме проектно-кошторисної документації з відповідними експертизами.

На місцевому рівні проект розроблення проектно-кошторисної документації передбачає втілення відносних інновацій: організаційної – запровадження науково-обґрунтованого комплексного підходу до прийняття управлінських рішень щодо реалізації проектів термомоденізації будівель  інфраструктурного забезпечення; технологічної – застосування сучасних технологій і інноваційних матеріалів з наданням переваги вітчизняним виробникам.

Основні очікувані результати Проекту: розроблення проектно-кошторисної документації до проекту "Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі КЛПУ «Міська інфекційна лікарня м. Костянтинівка»", що фінансуватиметься за рахунок міжнародних кредитних ресурсів, спрямованих на відновлення Донецької області та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Зацікавлені сторони Проекту: Донецька обласна державна адміністрація, департамент інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин Донецької обласної державної адміністрації, лікарі та медичні працівники зазначених закладів, громадяни, які користуються послугами медичного закладу, підрядники на виконання послуг з розробки проектно-кошторисної документації.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2015 році: пропонується фінансувати розробку проекту за рахунок коштів ДФРР - 551,673 тис. грн. та місцевого бюджету у розмірі 61,297 тис. грн.


 

Фотозвіт про виконання проекту
23.03.2016 Експертна оцінка