"Капітальний ремонт та проведення заходів з енергозбереження будівлі КУ "Вовчанський районний будинок культури" який розташований за адресою: м.Вовчанськ, площа В.Г. Колокольцова, 1"

Анотація проекту

Назва проекту - "Капітальний ремонт та проведення заходів з енергозбереження будівлі КУ "Вовчанський районний будинок культури" який розташований за адресою: м.Вовчанськ, площа В.Г. Колокольцова, 1"

Вовчанський районний будинок культури було збудовано у 1967 році, а введена в експлуатацію в 1970 році. Будівля має складну форму. Будинок культури використовує основне крило та другий поверх перемички що з’єднує основне крило із спортивним залом. Площа приміщення складає – 2507м2. Опалення будівлі забезпечується централізовано від Вовчанського підприємства теплових мереж.

Вовчанський будинок культури розрахований на 600 глядачів. На сьогодні в будинку культури функціонує 16 клубних формувань, в яких займається 408 чоловік, з них майже половина дітей, 14 художніх керівників та 12 чоловік обслуговуючого персоналу.

В 2003 році в будинку культури були замінені старі дерев’яні вікна та вхідні двері на металопластикові. Але незважаючи на це в опалювальний період температура внутрішнього повітря в більшості приміщень будівлі коливається в межах +8 оС - +10 оС.

Зовнішній вигляд будинку культури бажає кращого, в багатьох місцях осипалась керамічна плитка.

На замовлення Вовчанської районної державної адміністрації в травні 2017 року в Вовчанського районного будинку був проведений енергетичний аудит будівлі.

В ході реалізації проекту за результатами проведеного енергетичного аудиту будівлі планується утеплення суміщеної покрівлі (даху) будинку культури, утеплення зовнішніх стін будівлі, зовнішніх віконних та дверних укосів та улаштування облицювання фасаду будівлі, заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі, що відповідають вимогам ДБН Теплова ізоляція будівель.

Метою проекту є економія використання теплової енергії, економія бюджетних коштів на оплату за теплопостачання закладів культури, покращення якості надання послуг у сфері культури населенню, активне функціонування закладів культури та збільшення кількості проведення культурно-мистецьких заходів.

Для досягнення мети поставлено наступні завдання :

-          утеплення фасаду будівлі;

-          утеплення горищного перекриття;

-          заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі.

Щоб реалізувати мету в рамках цього проекту потрібно провести ряд заходів:

-          проведення демонтажних робіт (демонтаж віконних та дверних коробок);

-          встановлення нових енергозберігаючих вікон та дверей;

-          улаштування теплоізоляції покриттів та перекриттів виробами з волокнистих і зернистих матеріалів, плитами із мінеральної вати жорсткістю 120мм;

-          утеплення фасадів та укосів мінеральними плитами товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією «CEREZIT»;

-          шпатлювання, фарбування, облицювання керамічною плиткою та європанелями зовнішніх стін;

-          улаштування вимощення з бетону навколо приміщення товщиною 10 см.

До цільової групи проекту відносяться 46,8 тисяч мешканців Вовчанського району, що є потенційними відвідувачами районного будинку культури та учасниками культурно-масових заходів, а також 408 чоловік учасників колективів художньої самодіяльності, 14 художніх керівників та 12 чоловік обслуговуючого персоналу.

На реалізацію проекту необхідно 6454,523 тис.грн., в тому числі з ДФРР 5807,780тис.грн та з місцевого бюджету 646,743 тис.грн.