Капітальний ремонт покрівлі Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам'янської міської ради по вул. Героїв Майдану, 55 в м. Кам'янка Кам'янської об'єднаної територіальної громади Чер

Анотація проекту

Актуальність проекту

Реалізація проекту «Капітальний ремонт покрівлі Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам'янської міської ради по вул. Героїв Майдану, 55 в м. Кам'янка Кам'янської об'єднаної територіальної громади Черкаської області» дасть змогу створити належні умови для навчального процесу, забезпечить збереження приміщення, що в свою чергу покращить не тільки внутрішній стан будівлі школи, але й зовнішній. Також забезпечить енергозбереження та дотримання температурного режиму в навчальних класах та інших приміщеннях школи, нормалізується рівень вологості. Всі ці зміни забезпечать збереження здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.

Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проект

Моральний та фізичний  знос  покрівлі Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 призводить до протікання і руйнування перекриття та стін класних приміщень. Це приводить також до високих тепловтрат та  появи плісняви.  Рівень  витрат на енергоносії не забезпечує тепловий режим в приміщеннях.  Все це призводить   до  незадовільних  умов перебування учнів в класах, а також до збільшення видатків міського бюджету, які могли бути спрямовані на покращення учбового процесу. 

Капітальний ремонт покрівлі дасть змогу захистити стелю та стіни від протікання, інших атмосферних впливів, не допустити появу плісняви у класних приміщеннях, дозволить зберігати оптимальний температурний режим, підвищити соціальні стандарти життя громадян та зменшення видатків міського бюджету на комунальні послуги.

Мета та завдання проекту

Метою проекту «Капітальний ремонт покрівлі Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам'янської міської ради по вул. Героїв Майдану, 55 в м. Кам'янка Кам'янської об'єднаної територіальної громади Черкаської області» є створення комфортних умов для учнів та шкільного колективу, зменшення бюджетних видатків.

Проект відповідає «Програмі соціально-економічного розвитку Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» за таким напрямом: 2.3. Розвиток освітньої галузі.

Опис діяльності в рамках проекту

Для вирішення існуючих проблем в межах реалізації проекту передбачається виконання наступних заходів:

- Розробка та затвердження кошторисної документації

- Вибір підрядної будівельної організації для проведення  капремонту покрівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2

- Укладання відповідної угоди на проведення робіт

- Капітальний ремонт покрівлі Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам'янської міської ради по вул. Героїв Майдану, 55 в м. Кам'янка Кам'янської об'єднаної територіальної громади Черкаської області

- Приймання робіт та оформлення необхідних документів

- Проведення презентаційних та інформаційних заходів  по демонстрації  результатів   реалізації даного проекту.

Загальна кошторисна вартість проекту становить 1796,003 тис.грн, з яких: кошти ДФРР – 1616,4027 тис.грн, кошти міського бюджету – 179,6003 тис.грн.