"Капітальний ремонт та проведення заходів з енергозбереження (утеплення фасаду та заміна вікон) Білоколодязького навчально - виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Хар

Анотація проекту

"Капітальний ремонт та проведення заходів з енергозбереження (утеплення фасаду та заміна вікон) Білоколодязького навчально - виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області, за адресою: Харківська область, Вовчанський район, смт. Білий Колодязь, пров. Грушевського (Ватутіна), 2"

Білоколодязький навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради належить до матеріальної бази відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області.

На сьогодні школу І-ІІІ ступенів відвідують 266 школярів та 85 дітей відвідують дошкільний навчальний заклад. До закладу здійснюється підвіз дітей шкільним автобусом, с. Земляний Яр, з с.Петропавлівка. Колектив працівників Білоколодізянського НВК нараховує 74 чоловік.

Білоколодязький НВК визначений опорною школою. На 2018/2019 навчальні роки планується збільшення кількості учнів НВК до 375 дітей.

Школу було збудовано у 1967 році. Внаслідок довготривалої експлуатації школи без капітальних ремонтів фасад та вікна будівлі втратив свої характеристики як естетичні, так і енергозберігаючі, що погіршило умови навчання в школі. На першому поверсі (перехід до спортивного залу), в майстернях, автокласі, коридорі становить 9-11 градусів.

Однією з важливих проблем частина приміщення, що складається з склоблоків, яка пролягає з першого по третій поверх на перехідних сходинкових майданчиках будівлі загальною площею 34,2 м2, яка знаходяться у аварійному стані. А саме: стінки вигнулися дугою всередину приміщення школи. Із-за сильних злив, граду та сильного вітру між склоблоками утворилися великі щілини, у які затікає вода, деякі фрагменти склоблоку повипадали. З метою запобігання нещасних випадків склоблокові стіни терміново потребують заміни на нові.

Троє вхідних дверей до дошкільного навчального закладу: вхідні двері в їдальню та у вестибюлі школи перебувають у даний час у критичному стані. Вони пропускають холод та створюють протяги, струхлявіли, щільно не закриваються, що призводить до зниження температури в будівлі Білоколодязького НВК. Зменшення споживання паливно–енергетичних ресурсів і як наслідок, економія бюджетних коштів; покращення рівня життєзабезпечення та життєдіяльності населення громад; зменшення використання в опаленні альтернативних видів палива.

Для досягнення мети поставлено наступні завдання :

-          утеплення фасаду будівлі;

-          заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі;

-          заміна вітражної стіни.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту.

Реалізація проекту надасть можливість відремонтувати Білоколодязький навчально - виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області з використанням енергозберігаючих технологій; зменшити витрати на опалення Білоколодязького НВК щонайменше на 16% щорічно.

 

 

 Кількісні показники:

- 78 нових енергозберігаючих вікон;

- 5 нових енергозберігаючих дверей;

- оновлення ливневої системи будівлі 487,7 м нових водостічних труб та 462 м жолобів;

- утеплення фасаду приміщення 2200,8 м2.;

- оновлення віражної системи 34,2 м2;

Якісні показники:

-          підтримка температурного режиму НВК у відповідності з санітарно-епідеміологічними нормами;

-          зменшення захворюваності учасників навчально-виховного процесу;

-          попередження травматизму школярів;

-          покращений технічний стан будівлі;

-          зменшення витрат на опалення;

-          збільшений термін експлуатації віконних конструкцій  та вхідних дверей.

-          сприятливі умови для отримання якісної освіти вихованцями навчального закладу;

До цільової групи проекту відносяться 266 школярів (школа І-ІІІ ступенів) та 85 дітей дошкільний навчальний заклад. До закладу здійснюється підвіз шкільним автобусом з с. Земляний Яр та с.Петропавлівка Вовчанського району. Колектив працівників Білоколодізянського НВК що нараховує 74 чоловіки. А також батьки учнів Білоколодязького НВК.

На реалізацію проекту необхідно 6917,326 тис. грн., в тому числі з ДФРР 6224,210 тис. грн.. та з місцевого бюджету 693,116 тис. грн.

Організації-партнери: відділ освіти Вовчанської районної державної адміністрації, Вовчанська районна рада.