Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів

Анотація проекту

Місто Здолбунів нараховує 24,5 тис. мешканців.

Проект «Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів» є одним з кроків створення та розширення рекреаційних зон в місті Здолбунові, що системно і планомірно здійснюється уже впродовж останніх десяти років у відповідності до Стратегічного плану  сталого розвитку міста Здолбунова,  який був розроблений громадою міста спільно з Волинським ресурсним центром і   затверджений    у 2007 році.

Метою проекту є забезпечення міського  гідропарку  привабливою і придатною для змістовного активного відпочинку та  занять спортом зони, покращення  екологічної ситуації в місті  шляхом  розширення  зони зелених насаджень і  території  пляжу в міському гідропарку, та зариблення водойми.

Проектом передбачено виготовлення оглядових майданчиків та проведення будівельних робіт з їх встановлення, влаштування пандуса для мало мобільних груп населення. Реалізація проекту покладе початок будівництву  кільцевої бігової доріжки   та  здійсненню заходів з благоустрою, включаючи озеленення, розширення пляжної зони та облаштування зони для барбекю на лівому  березі водойми.

Проектно-кошторисна документація на об’єкт пройшла експертизу  та затверджена розпорядженням Здолбунівського міського голови відповідно до законодавства.

Будівництво здійснювалось впродовж  2016-2017 років, продовження заплановано на 2018 рік, термін виконання робіт  в 2018 році– 3 місяці.

Будівництво об‘єкта передбачено Державною стратегією  регіонального розвитку на період до 2020 року: Ціль 1. Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів полягає у створенні оптимальних умов для розкриття регіонами власного потенціалу та ефективного використання конкурентних переваг регіональної економіки, Стратегією розвитку Рівненської області на період до 2020 року: Завдання 1.3.3. Покращення стану рекреаційних зон. Операційна ціль 1.3. Розвиток внутрішнього туризму.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту в 2018 році становить 1200,000  тис.грн.

Передбачається фінансування проекту за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку - 1 000, 000 тис. грн.  та місцевого бюджету - 200,000 тис.грн.

В ході  реалізації заходів  даного проекту міською радою уже освоєно 1298230,63 тис. грн,  в 2018 році  виділено   200 тис. грн з міського бюджету та плануємо залучити 800,000 тис. грн. з державного фонду регіонального розвитку, згідно відкоригованої проектно-кошторисної документації.