Будівництво ліній водопостачання на житловий масив по вул. Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в м.Здолбунів Рівненської області

Анотація проекту

Будівництво ліній водопостачання на житловий масив по вул. Мартинівка,  Польова,  Б.Тена,  Івасюка, провулках  Щепкіна та Комунальному в м. Здолбунів  Рівненської області.

Проект спрямований на збільшення гарантій  першочергового   забезпечення   питною    водою  населення      для         питних,    фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових   та виробничих потреб в м. Здолбунів, що гарантується принципами державної політики у сфері питної води та питного водопостачання  Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”.

На даний час в м.Здолбунів  проживає 24,5 тисяч чоловік, 19 тисяч з яких забезпечуються централізованим водопостачанням. Район вулиць, охоплених даним проектом, не забезпечений водопостачанням, в т.ч. індивідуальним через  стрімке пониження рівня підземних вод в криницях.

Реалізація об’єкту забезпечить централізоване водопостачання жителів вулиць Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному та промисловість даного району якісною питною водою  та буде місцем підключення водопроводу на новий масив забудови для учасників АТО (113 ділянок) та масив новобудов по вул. 8 Березня (80 ділянок в т.ч.  1 багатодітних сімей).

Проектно-кошторисна документація на об’єкт пройшла експертизу  у філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Рівненській області та затверджена рішенням Виконавчого комітету Здолбунівської міської ради відповідно до законодавства.

Будівництво заплановано на 2018 рік.

Будівництво об‘єкта передбачено завданням  2. Недопущення поглиблення регіональних диспропорцій у доступі населення насамперед до базових соціальних,  комунальних, адміністративних, транспортних, інформаційних та інших послуг  ( Ціль 2. Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток) Державної стратегії регіонального розвитку на період  до 2020 року, завданнями  1.1.2.  Покращення інвестиційної промоції регіону та 1.2.1 Розвиток інфраструктури підтримки підприємництва (Ціль 1 Розвиток економічного потенціалу “Регіон сталого економічного зростання”) Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, а також   Планом соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2016-2020 роки.

Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 14.07.2016 р. становить 3483,653 тис. грн. В 2016 р. виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу на суму 120,162 тис. грн. Обсяг коштів, необхідних для подальшої реалізації проекту становить 3363,491 тис.  грн.

Передбачається фінансування проекту за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку –  3013,491 тис.  грн та місцевого бюджету – 350,00 тис. грн.